yeni derslerin içeriği eski derslerle aynımı

incilayist

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar
bu sene okul öncesini öğretmenliğini kazandım fakat bu sene ders programının değiştiğini gördüm. önceki senelerde olan bir çokders bu sene farklı. Mesela önceki senelerde öğretmenlik mesleğine giriş, bu sene eğitim bilimine giriş var. Çocuk hakları ve demokrasi eğitimi, okul aile iş birliği gibi geçen senelerde olmayan dersler var. Bu derslerin deneme sınavlarını ya da soru örneklerini nereden bulabilirim
bu arada foruma yeni üye oldum ve çok faydalandım
teşekkürler

saliha_06

Yeni Üye
aynen incilayist katılıorm sana bende yeni kazandm bu bölümü ewt dersler değişmş ve onlarla ilgili soru örneklri pek buluncanı sanmıorm:S

fathoş_19

Yeni Üye
BENDE YENI KAZANDIIMMMM:)COK KORKUYORUM ARKDSLR..ANATOMI SORU ORNEGIDE AZ BURDA..SIZDE WARSA,YARDIMCI OLACGNZ WE OLACGGIM KONNU WARSA EKLEYIN LUTFEN fatosselvitopu@hotmail.com

merwwwe

Yeni Üye
bende yeni yerleştim :D hepimiziçin hayırlı olsun arkadaşlar

irfanyurdakul

Yeni Üye
:rolleyes:
merhaba arkadaşlar
bu sene okul öncesini öğretmenliğini kazandım fakat bu sene ders programının değiştiğini gördüm. önceki senelerde olan bir çokders bu sene farklı. Mesela önceki senelerde öğretmenlik mesleğine giriş, bu sene eğitim bilimine giriş var. Çocuk hakları ve demokrasi eğitimi, okul aile iş birliği gibi geçen senelerde olmayan dersler var. Bu derslerin deneme sınavlarını ya da soru örneklerini nereden bulabilirim
bu arada foruma yeni üye oldum ve çok faydalandım
teşekkürler

beyaz gelincik

Yeni Üye
yha arkadaslar ben burda hıcbıseyı bulamıorum hıcbısey hıcbısoru cıkmıo bana bı yardımcı olun :S (bu arada bende yenıyım yanı kazandım )

busennurr

Yeni Üye
arkadaşlar sınavınz nasıl geçti ayrıca yeni çıkan derslerle ilgili soruları bulamıyorum yardımc olrsanz sewinrm

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara