İşletme Dikey geçiş yapanlar

baycall

Yeni Üye
Arkadaşlar şu andan itibaren full zaman ders çalışmalıyım...Açıkcası aöf hakkında en ufak bilgim yoktu...Ha şimdi var mı?:Çok az...
Belki aramızda benim gibi hangi kitaptan ve nasıl ders çalışmamız gerektiğini bilmeyenler vardır.Bilgilendirmeniz biizm açımızdan iyi olur..

Diyeceksiniz Murat yayınları vs...Bilen arkadaşlar bunun la yetinmeyin lütfen..Çünkü kimi yerlerde şu cümle bile geziniyor....
"Hiç calışmadım..attım...geçtim." gibisinde saçma duran cümleler var.yani bu i. bu kadar basit mi??

Açıkcası ben e-sesli kitap, e-tv indirip aöfün bize veriği kitaplardan çalışmaya kalktım ve müthiş bir çökünüt yaşadım...

Okulda olsak hocamız dikkat ceken yere bastıra bastıra konuşur ama burada nereye daha özenli dalışmamız gerektiğini bile anlamıyoruz??

Bunları bilen yada fikri olan arkadşalar lütfen paylaşalım..zaman çok kısıtlı..!!!

Linsey

Özel Üye
Arkadaşlar şu andan itibaren full zaman ders çalışmalıyım...Açıkcası aöf hakkında en ufak bilgim yoktu...Ha şimdi var mı?:Çok az...
Belki aramızda benim gibi hangi kitaptan ve nasıl ders çalışmamız gerektiğini bilmeyenler vardır.Bilgilendirmeniz biizm açımızdan iyi olur..

Diyeceksiniz Murat yayınları vs...Bilen arkadaşlar bunun la yetinmeyin lütfen..Çünkü kimi yerlerde şu cümle bile geziniyor....
"Hiç calışmadım..attım...geçtim." gibisinde saçma duran cümleler var.yani bu i. bu kadar basit mi??

Açıkcası ben e-sesli kitap, e-tv indirip aöfün bize veriği kitaplardan çalışmaya kalktım ve müthiş bir çökünüt yaşadım...

Okulda olsak hocamız dikkat ceken yere bastıra bastıra konuşur ama burada nereye daha özenli dalışmamız gerektiğini bile anlamıyoruz??

Bunları bilen yada fikri olan arkadşalar lütfen paylaşalım..zaman çok kısıtlı..!!!

Merhaba ,
Hiç telaş etmeyiniz , Daha zaman var , Bu saatten sonra düzenli olarak çalışırsanız başarabilirsiniz;)
Evet bazı insanlara okulun verdiği kitaplar çok kalın,hayatta bitmeyecek gibi geliyor;)Ama onlardanda çalışıp okulu geçen bir çok insan var;)
Siz eğer okulun verdiği kitaptan çalışmak istemiyorsanız,
Şunu yapmalısınız, Yardımcı kitap temin ettikten sonra ilk önce örnek veriyorum;
1.Üniteyi çalışıp konu sonundaki testleri çözersiniz,zaten sorularda eğer yanlışınız çıkarsa konuya tekrar dönüp o konuyu gözden geçirirsiniz,
Bütün konular bittikten sonra , Geçmiş yıllara ait soruları çözmenizi tavsiye ederim, Her yıl benzer hatta aynı soruları peş peşe yıllarda bile sordukları oluyor, Çünkü bazı kitaplar değişmiyor ve konular 2003te ne ise 2009da o olucak , peki aynı soru sormicaklarda ne yapıcaklar bunun için e ogrenmeden soruları çözebilirsiniz,İşlem gerektiren ve grafik sorularını çizerek çalışırsanız daha verimli olur,

Şunuda söylemek istiyorum , Demek o derse çalışmayanlar çok şanslı , attıkları zaman tutturma özellikleri var:)

Sınavlar;

Ara Sınav: 4-5 Nisan 2009
Final Sınavı : 30-31 Mayıs 2009
Bütünleme Sınavı: 5-6 Eylül 2009

Herşey sizin elinizde;)

[+] Kaygı yarının faresinin bugünün peynirini yemesidir.

[+] Başarı sevdiğiniz işleri nasıl severek değil sevmediğiniz işleri nasıl bir bilinç(disiplin ile) yaptığınıza bağlıdır.

[+] Herşey Seninle Başlar.

Aklınıza takılan soru olursa sorabilirsiniz,biliyorsam yardımcı olurum;)
İyi çalışmalar,Başarılar dilerim;)

baycall

Yeni Üye
Linsey bilgiler için çok ederim...Eline sağlık..eminim başka arkadaşlarında başarı hikayeleri vardır;)

gkhan41

Yeni Üye
işletme hzırlıktan geçn yıllatda çıkan sorulara nerden ulaşabiliriz peki bilen arkadaş varmı

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO