Aşkın gözü Neden Kördür..

• Konbuyu başlatan Babyface
  • Başlangıç tarihi
B

Babyface

Misafir
Bundan çoook çok uzun yıllar önce, daha dünya yeni yaratılmışken,yeryüzünde sadece iyi ve kötü ruhlar varmış. Başka hiç kimse olmadığından ve yapıcak birşeybulamadıklarından çok canları sıkılıyormuş.
Yine böyle canlarının sıkıldığı bir günde Çılgınlık ortaya bir fikir atmış.
-hadi saklambaç oynayalım.
Bu fikri beğenen ruhlar kabul etmişler ve Çılgınlık yine
-ben ebe olucam, ben ebe olucam... diye atlamış ortaya ve saymaya başlamış bir ağaca dayanıp.
-1,2,3,4,5,6,.........
Tüm iyi ve kötü ruhlar saklanmaya başlamış. İhanet gölün içine atlamış, Nefret çöplerin içine. Şevkat ayın arkasına saklanmış... Çılgınlık
-51,52,53,54,55........
Sevgi bulutların arkasına saklanmış.. Tüm ruhlar biryere saklanmışken Aşk bir türlü karar verememiş.. Çılgınlık hızla sayıyormuş..
-98,99,100 önüm arkam sağım.... derken Aşk kendini heyecanla güllerin arasına atmış ve Çılgınlık
-sağım solum sobe..! deyip arkasını dönmüş.
Döner dönmez Tembeli görmüş hiçbiyere saklanmadığı için ve sobelemiş. Sonra aramya başlamış hepsini. Önce Nefreti bulup sobelemiş çöplerin arasında kokusunda. Sonra İhaneti görmüş gölün yansımasında ve sobelemiş.
Diğerlerini aramaya başlamış..
Sevgiyi bulmuş bulutların arasında sıkışmış ve Şevkati görmüş ayın ucunda asılı.....
Tüm iyi ve kötü ruhları bulan Çılgınlık ne kadar arasada Aşkı bulamamış.
Günler haftalar geçmiş, tüm dünyayı aramış ama bulamamış. Buna daha fazla dayanamayan Haset gitmiş ve Çılgınlığın kulağına
-onu bulamıyosun çünkü o çok yakınında..demiş Çılgınlık
-nerede nerede... diye sormuş. Haset
-güllerin arasında... deyince Çılgınlık eline çatal uçlu bi değnek alıp hunharca saplamaya başlamış, taki aahhh diye bir ses gelene kadar. Aşk iki eli gözlerinde, parmaklarının arasından kanlar gelerek çıkmış güllerin arasından.
Bunu gören Çılgınlık üzülerek feryat etmeye başlamış,
-eyvah naptım ben, naptım ben... söyle hadi söyle, kendimi sana nasıl affettirebilirim.. söyle.. deyince Aşk:
-eğer gerçekten seni affetmemi istiyorsan bundan sonra benim gözlerim sen olursun.. demiş ve Çılgınlıkta bunu kabul etmiş.
İşte taaa o zamanlardan bu yana, aşkın gözleri körmüş ve onun olduğu heryerde çılgınlıkta varmıııış...

rainbow

Özel Üye
slm,cok güzel bir paylaşım.::)bende yeni üye oldum;)inanıyorum böyle birini tanıyorum ,hem çılgın,hemde aşık:)bana tek nasihatı:sakın aşık olma kankim dio:rolleyes:bende korkuyorum aşık olmaktan:D

imqossibLe

Yeni Üye
nasıhat ıstedıgı kadar guzelolsun böcuuum kurtuluş warmı sen ondan bahset enınde sonunda
askın pencesıne dusup cılgınlıklar yapacaksın
:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara