unutulmayan filmler....

sewtap

Yeni Üye
en çoooooooooooooooooooooooooooooook etkileyen film babam ve oğlum oldu çünkü onu izlemeye gittiğimizde dedemi kaybetmiştim o filmide amcamla izlemiştik tüm gün boyunca ağlamıştık :(

Berkan Çınar

Yeni Üye
hemen hemen her seyreden kişinin etkilenebileceği bir film değil mi arkadaşım.Bu arada dedeniz için çok üzgünüm..... Allah rahmet eylesin.......

yarensu

Yeni Üye
ıssız adam beni çok etkiledi çünkü o sıralar kocamla sorunlarım vardı çok ağladım sora onu aradım o filmi islemek istedimi söledim ve isledik sonunda baktım oda ağladı salondaki herkes ağlıodu sora insanlar kendi ağlamalarını bıraktı bisi alkışlamaya başladı cunku bis hıckıra hıckıra ağlıoduk ve sımsıkı sarılıp birbirimize bi adım daha attık cağan ırmak 'a sonsuz teşkkrlerimi iletiorum ...

By_tr

Özel Üye
ıssız adam beni çok etkiledi çünkü o sıralar kocamla sorunlarım vardı çok ağladım sora onu aradım o filmi islemek istedimi söledim ve isledik sonunda baktım oda ağladı salondaki herkes ağlıodu sora insanlar kendi ağlamalarını bıraktı bisi alkışlamaya başladı cunku bis hıckıra hıckıra ağlıoduk ve sımsıkı sarılıp birbirimize bi adım daha attık cağan ırmak 'a sonsuz teşkkrlerimi iletiorum ...
vay beee çok etkileyiciydi yaren mutluluklar bir ömür boyu

?

.............................

Misafir
kaçmaz benden yutturamazsınız ben ne külyutmaza benzerim ne de kel mahmuta.. :D

hababam sınıfı...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414