işte maliye diploması

merveg

Özel Üye
maliye bölümü

Maliye bölümünde kamu sektörüne ve özel sektöre yönelik olarak mali konularda teorik ve uygulamaya yönelik bilgi ve yöntemler, ekonomi ve hukuk bilgisiyle birlikte verilmektedir. Eğitim dönemi 4 yılı kapsamaktadır. Dersler, kamu maliyesi, vergi, muhasebe, mali hareketler ve mali politikaları içermektedir. Maliye bölümünü bitirenlere “Lisans diploması” verilir. Aldıkları unvanlar mezunların çalıştıkları kuruma ve bulundukları konuma göre değişir. Maliye Bölümü, gerek özel sektörün, gerekse kamu sektörünün mali konularda yetişmiş insan gücü ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Mezunlarımız Maliye Bakanlığı, Merkez Bankası, Kamu Sektörü Kuruluşları, DPT, Yerel Yönetimler, Murakıplık, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve özel sektörün değişik alanlarında çalışabilirler. Ek olarak mezunlarımız, Vergi müfettişi Vergi Denetmeni, Muhasebe denetmeni, Maliye müfettişi, Banka Müfettişi, Mali analist, Gelir Uzmanı, Maliye Bakanlığında memur olabilirler.

nln_ogz

Yeni Üye
Paylaşımın için teşekkürler bende maliye okuyorum ;)

desesar

Yeni Üye
ama diploma görünmüyor

anilsahin

Yeni Üye
zaten diplomanın ne işe yaradığını söylüyor :D:D:D:DD:DDD

YaKaMoZ

Yeni Üye

Arkadaşlar buyrun size Maliye diploması.Allah'ım tez vakitte şu diplomayı almamı nasip et Ya Rabbimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)

the_pars_0

Yeni Üye
[sıze=4][ımg]http://img204.imageshack.us/img204/7251/copyofmaliyediplomaph1.jpg[/ımg][/sıze]

[sıze=4]arkadaşlar buyrun size maliye diploması.allah'ım tez vakitte şu diplomayı almamı nasip et ya rabbimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)[/sıze]

aminnnn cümlemize inşallahhhhhhh:d:d:d

b u r c u

Yeni Üye
inşallah hepimiz uzatmadan diplomayı elimize alırız ben 4.sınıftayım inşallah finallerden sonra diplomamı almayı ümid ediyorum

the_pars_0

Yeni Üye
bizde alabilecekmiiz bu diplomayı yaa...):):) hiç ümidim yok ama...:):)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara