Erkekler ne istemez ?

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler

Erkeklerin nelerden rahatsızlık duyduklarını biliyor musunuz ? İşte onları çileden çıkaran 50 şey…

1- “Konuşmamız lazım” ile başlayan cümlelerden. (Bu cümle sızlanmanın ilk sinyali olarak beyinlerine yer etmiş durumda.)

2- İlle de alışverişe beraber gidelim ısrarlarından. (Bundan vazgeçmek çok zor farkındayız!)

3- Sabah uyanır uyanmaz ve gece yatmadan önce araşalım takıntısından.

4- “Sence ben güzel miyim” ve türevi sorulardan. (Gerçeklik aşkına ! Kim bu konuda yeterince dürüst davranabilir ki!)

5- Fazla dekolte giyip bu şekilde öne çıkmaya çalışan kızlardan. (Unutma ki, erkekler seyretmeyi severler, ama paylaşmayı asla!)

6- “Ben senin bildiğin kızlardan değilim” cümlesinden. (Bu cümleyi söylediğin an, “o” kızlardan biri oluyorsun.)

7- Kuaför ya da alışveriş anılarının anlatılmasından. (Bu durumu tıpkı onların futbol ya da otomobilden bahsetmeleri gibi düşünebilirsin, korkunç değil mi ?)

8- Çiçek alınması için kendisine “çaktırmadan” baskı yapılmasından.

9- Bekletilmekten.

10- Karamsarlıktan. (Sürekli eleştiren ve hiçbir şeyi beğenmeyen kişilerle vakit geçirmeyi kim ister ki ?)

11- Servet düşkünlüğünden. (Hiçbir erkek esas çekici olan şeyin cüzdanı olduğu düşüncesinden hoşlanmaz.)

12- Sürekli cep telefonunla ilgilenmenden.

13- Onun cep telefonunu karıştırmaya çalışmandan.

14- Telefonu çaldığında ya da mesaj geldiğinde “kim o” diye sorulmasından.

15- “Ben sana söylemiştim” lafını duymaktan.

16- Arkadaşlarının yanında “aşkitom”, “kuşum”, “miniğim” gibi sevgi sözcükleri kullanılmasından ve ısrarla karşılık beklenmesinden.

17- Kahkaha atarken eliyle ağzını kapatan kızlardan.

18- Sürekli eski aşklarından bahseden kızlardan.

19- Eski ilişkileriyle ilgili sorular sorulmasından.

20- Çok yakın bir erkek arkadaşın bile olsa sürekli ondan bahsetmenden.

21- Gündüz saatlerinde ağır makyaj yapan kızlardan.

22- E-posta veya cep telefonu şiflelerinin sorulmasından.

23- Hafta sonları erkenden çalan telefonlardan.

24- Kendilerini babaları, erkek kardeşleri ya da eski sevgilileri ile kıyaslayan kızlardan.

25- Bakımsız tırnaklardan.

26- Her şeye ağlayan sulugözlü kızlardan.

27- Olayları abartarak anlatan ve abartılı tepkiler veren kızlardan.

28- Gereksiz kıskançlıklardan.

29- Anneleri ile yarışan kızlardan.

30- Kız kardeşlerinin eleştirilmesinden. (Bu konuda tahmin edemeyeceğin kadar kırıcı tepkiler verebiliyorlar, aman dikkat !)

31- “Sence bu kız güzel mi” sorusundan. (Cevap evet ise kıskançlık kavgası, hayır ise de yalan söylüyorsun kavgası çıkar, hiç kaçarı yok !)

32- “Beni neden seviyorsun” sorusundan.

33- Yemeğe çıktığınızda sürekli diyet yiyecekler siparişi vermenden ve rejim yapman gerektiğini söylemenden.

34- Dinlenmemekten.

35- Lafının kesilip alakasız başka bir konudan laf açılmasından. (Özellikle bu konu diyet veya yan masadaki kızın kıyafeti ile ilgili ise…)

36- Bilmece gibi şifreli konuşan kızlardan.

37- Burç muhabbetlerinden.

38- Kendisine “çok şirin olmuşsun” denilmesinden. (Onların gözünde şirinlik sadece kızlara özgü bir özellik!)

39- Saçlarıyla oynanmasından.

40- “Üşüyeceksin daha sıkı giyin” ikazları almaktan. (Bu soru, “yanımdaki sevgilim mi annem mi” bocalaması yaşamalarına neden oluyor.)

41- Yaptığı esprilere (kötü bile olsa) tepki alamamaktan.

42- Kendisine ayıcık, kalpli yastık ve benzeri hediyeler alınmasından.

43- Çok fazla pembe dizi izleyen ve onları anlatan kızlardan.

44- Cep telefonuna, izlediği pembe dizinin melodisini yükleyen kızlardan.

45- Beğendiği erkek sanatçının resimlerini biriktiren kızlardan.

46- Kız arkadaşınla onun yanında gizli gizli fısıldaşmandan. (Şüphecilik sadece kızlara özgü mü sanıyorsun!)

47- Telefonunu açmadığı zamanlarda imalı imalı “kim bilir ne yapıyordun da açmadın” gibi cümleler duymaktan.

48- Telefonlarının açılmamasından. (47. ve 48. maddeler arasındaki ironiye dikkat lütfen!)

49- Başkalarının ilişkisi ile kendi ilişkisinin kıyaslanmasından.

50- Kendi dışında başka erkeklerin övülmesin

imqossibLe

Yeni Üye
Sürekli cep telefonunla ilgilenmenden

ama telefondankopmakta zor bu devırde yaw tumdostların uzaktaysa bırde:)

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
rica ederim arkadaşlar :)
bu arada bu tespitler bana ait değil.bir derginin yapmış olduğu araştırma sonucudur.

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
evet erkek üye arkadaşlarımızdanda kadınlar ne istemez başlıklı bir konu bekliyorum:)

ramco112

Yeni Üye
evt ya gercekten artık yeter dedırtecek maddeler war özellikle alakasız konularda konusmalrdan tutta durmadan neden benımlesın benı guzel buluomusun gıbı sorularr artık yaterrr dedırtıyorrr
ama hayat onsuzda olmuyor :)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
paylaşan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum bunların hemen hemen hepsi bende var ama koptum gerçekten eline sağlık:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO