bir kadın nasıl mutlu olr.............

delgeç

Yeni Üye
Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış.
Zorlukla gözlerini açıp yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış.
Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor.
Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş.
Aspirinleri içerken, komodindeki not dikkatini çekmiş;
Sevgilim, günaydın. Kahvaltın mutfakta. Ben alışverişe
çıkıyorum, erken dönerim. Seni seviyorum".
Kalkıp giyinmiş ve kahvaltı için mutfağa gitmiş.
Bakmış oğlu oturmuş, kahvaltı ediyor.
Masada da kendi servisi ve gazeteleri duruyor.
Oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş;
Evlat, dün gece ne oldu, biliyor musun?
-Evet, dün gece saat 3'ü geçiyordu sarhoş olarak eve geldiğinde.
Önce koridordaki sandalyeyi devirdin, ardından kustun, daha sonra da odanın kapısına kafanı çarptın, bir gözün morardı.

Adam, şaşırmış vaziyette:
-Anlayamadım.
O zaman niye her şey temiz, kahvaltı hazır ve gazetem alınmış?
- Onu mu soruyorsun!?
Annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp, pantalonunu çıkarmaya çalıştığında,
"Bayan, beni yalnız bırakın, ben evli bir adamım" dedin.
.........................................................................
Hakikaten okuyunca gülmemek elde değil ama bu fıkrayı gerçek yaşamdan bir kesit olarak düşünürsek durum nasıl olur bilemiyorum.
Kadınlar sarhoş bir kocanın söylediği tek bir cümleden mutlu olabiliyor.
Bir kadın nasıl olur da gecenin bir yarısı körkütük, sarhoş bir vaziyette eve gelinmesini, üstüne üstlük adamın bir de kusmasını nasıl görmezden gelebilir??? Aslına bakarsanız böyle bir şeyi aklım almıyor değil. Her ne kadar fıkra demiş olsak da gerçeğe çok yakın bence ama bu konudan uzun uzun bahsedip de fıkranın büyüsünü bozmak, sizleri de karamsar düşünmeye zorlamak istemem. Adam ne de olsa aldatmamış değil mi ama???
Biz kadınlar hakikaten garip yaratıklarız...

rainbow

Özel Üye
slm^,ben böyle düşünen kadınları anlayamyorum:confused:nasıl affedilecek bi durum mu?aklım almıyor,çoğu kadın sırf çocukları için katlanıyor böyle erkeklere.asla değmez bir tatlı sözee 'bir ömrü tüketmek':mad:bir bayan olarak böyle erkekleri ewe sokmamak gerek:p

merveg

Özel Üye
bence biz kadınlar en ufak şeylerden mutlu olmasını bilen bi yapıya sahibiz.ama bunu erkekler anlamıyor galiba:confused:

By_tr

Özel Üye
bence siz kadınlar :p
çok değişken,üzerinde asla organize plan yapılamayan, kategoriye sokulamayan varlılar vs.siniz:D
fıkraya gelince tamam asla tasvip etmiyoruz erkeğin içip eve sarhoş dönmesini ama orda söylediği söz bencede her şeye değer çünkü kadın için güvenin ne demek olduğunu çok iyi bilenlerdenim

imqossibLe

Yeni Üye
"Bayan, beni yalnız bırakın, ben evli bir adamım" dedin
[dunyada cozulemeyen sorulardan bırıde kadınların yapısıymış ama ewet affedilir adam sarhoşken bıle ewlı oldugunu hatrlayabılecek kapasıteye sahıpmış ne mutlu onu yapamayanlarda var

delgeç

Yeni Üye
arkadaşlar parçayı yalnış anlamışsınız parçada sadakati anlatıyor dikkatli okuyalım lütfen :)

delgeç

Yeni Üye
yalnış yerlere çekmeyelim değilmi sadakat çok önemli
bu devirde böylesini bulmak gerçekden imlansız denecek kadar az bence.......

heartqueen

Yeni Üye
gerçekten süpermiş yaaa. hakkaten ama ben bazen düşünüyorum da acaba eşim beni bir gün aldatırsa terk edermiyim diye.bunun cevabını bulamıyorum bi türlü üstelik hayır terketmezsin kısmı ağır basıyo:( sorun bendemi ki.kızlar sizce normalmiyim?

heartqueen

Yeni Üye
ayrıca Allah herkese böyle sadık sevgi dolu eşler nasip etsin. bu beyler içinde geçerli unutmayalım bir tek erkekler aldatmaz değilmi?

güldeste

Yeni Üye
herkesin cevapları böyle işte... şu an onca arkadaşlar fikirlerini yazdılar.hepsi farklı düşünceler... bence iş kadın olmakta değil, kadınların duygularını bilememekte değil,bence kişilik burdaki ben olsam mesela o kadın gibi bakmazdım.buna kadın olduğum için değil cevabın gururum belkide.neyse inşallah anlatabilmişimdir paylaşım için teşekkürler

imqossibLe

Yeni Üye
gerçekten süpermiş yaaa. hakkaten ama ben bazen düşünüyorum da acaba eşim beni bir gün aldatırsa terk edermiyim diye.bunun cevabını bulamıyorum bi türlü üstelik hayır terketmezsin kısmı ağır basıyo:( sorun bendemi ki.kızlar sizce normalmiyim?
aldatma yok adam kafayıı cekıp gelmış baksana kadın onu yataga yatırıken ben evlıyım dıyo ve bu devırde böle erkek bulmak zor ;)

B

barcan

Misafir
Arkadaşlar bence insanlar sadece gönül ikizini değil aynı zamanda hem gönül hemde fikir ikizini bir arada bulursa işte o zaman sadakat daha sağlam temellere atılır. Ayrıca her erkek veya her kadın aldatır diyede bir kuralda yok bunu hepimiz iyi biliyoruz ama nedense şu içimizde ki kuşkularımızı bir türlü atamıyoruz. Bence önce o kuşkularımızdan kurtulup karşımızda ki insana güvenelim ki onunda bize güvenmesini beklemeye hakkımız olsun...!

delgeç

Yeni Üye
zaten bu zaman da kimseye güvene miyosun ortada güven kalmadı herkez kendisi için yaşıyor
zaman değişti insanlar değişti böyle birini bulan çok çok şanslıdır eminim
:p

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye