Sanaldı yaşandı bitti

By_tr

Özel Üye
SANALDI YAŞANDI BİTTİ.....

Bana sonsuz aşkı yaşatan, yüreğime yıllar sonra da olsa sevda ateşini salan, o tadına doyum olmaz yürek yangınını tutuşturan ...

Bir selamla hayat verdi ruhuma. Önce dost kazandım en derininden, sonra aşkı kazandım yüreğimde...

Tanımadan bilmeden duymadan sesini, yaşanırmış meğer aşk... Yürek öyle derinden firlarcasına çarparmış, dizlerinin bağı çözülürmüş...

Nasıl başardın bilemem. Seni iliklerime kadar nasıl hissettirdin kendini anlatamam. Sığamaz kitaplara ,şiirlere..Kelimeler çaresiz ve anlamsız, bu anda. Gerçi ilktir başıma gelişi sanal aşkın..

Aşk mazeret dinlemez. Kural tanımaz. Kimseye kulak asmaz. Değil mi zaten, Askın en güzeli de, özgür olanı, karşılıksız sevgi vereni, kuralsız ve yalansız olanı. Yüreğimizdeki tatlı yangın yeri degil mi, bizi mutlu kılan...

Ne mantık, ne felsefe, ne tarih, ne toplum, ne kurallar, ne yasalar engel degildir aşka. Sönmedikçe yürekteki kor ateşler.

Senin varlığını bilmek, dokunamadan yaşamak, hissedemeden sıcaklığını, kana kana içmeden dudaklarını, gözlerinden dalmadan okyanuslara!
Ben ki aşklara yüreğimin sonsuzluğundaki sevgiyi akıtan, çaresizim. Yüreğindeki sonsuzluğa akamadan...

Ölmek isterim senin hayat denizinde, sevda denizinde. Çokça yolla o yüzden senden hatıralar sevgiler. Zaman dursun, hayat dursun, dursun tüm evren sadece sen ve ben...

Bir de kardelenler vardır. Aldırmadan hayata boy verirler karlar altında. Hayatin en zarif en nazik ve yaşam dolu çicekleridir. Aşk gibi, sevda gibi davetsiz dost gibi. Kuralsız davetsiz eyvallahsız girerler dünyamıza ve güzelleşir dünyamız. Sen benim karlar altinda boy veren kardelenim oldun, yırtıp tüm yaşamları girdin dünyama. ictenliğinle. Kocaman bir gülümseyişle...

Seni sevmek istiyorum sonsuz bir sevdayla ve tutkuyla. Seni içmek istiyorum sonsuz bir susamışlıkla denizleri icer gibi. Gözlerinde kaybolmak istiyorum sonsuzluğa. Sınırsızca ve arsızca... Sevdayla sevgi ile.. Son ter damlası olmak istiyorum, seni susatan.. Anliyor musun duyuyor musun beni. Gecelerce kalbinin derinliklerindeki sızı olmak istiyorum...

Bir yıldız kaydı düşümden, ta yüreğimin derinliklerine vurdu beni can evimden...

Bir sanal ask'dı yaşanan zamanı geldi ''BİTTİ''...

Gitmesi gerekiyordu ''GİTTİ''...

imqossibLe

Yeni Üye
hımmmm demekbı saır daha kazandık ne mutlu bıze
emegıne saglık

gtmesıne ızın weren dusunsun :p

MatmazeL

Özel Üye
Teşekkürler günümüz sanal aşklarına uygun bi yazı :):)

legend106

Yeni Üye
neyimiz gerçek ki yalan dünyada
tutup bu diyebildiğin hani varmı..

yok dimi AŞK tan başka..
...

tşkler paylaşım için..

güldeste

Yeni Üye
çok teşekkürler mesut paylaşım için
şimdiki aşklar hep sanal oysa bizim zamanımızda öyle miydi ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhh

jale71

Yeni Üye
paylaşım için tşkler.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,717
Son üye