konu ben :(

ersan57

Yeni Üye
derslere tam olarak yogunlasamıyorum.bıraz sorunlarım var.bana ne yapmamı önerırsınız.

imqossibLe

Yeni Üye
sahıle gıt avazın cıktıgı kadar bagır tabı
kımsenın omadıgı yerde:)
emın ol işe yarıyor sahıl yoksa
kagıda yaz yazdıklarını yak

By_tr

Özel Üye

imqossibLe

Yeni Üye
mesut
bıraz sorunlarım var dedı
sorunu derslermı özelmı bılemezsın
ben bıraz psıkolojık yAKLASTIM :mad:

ersan57

Yeni Üye
oncelıkle ozel tabıkı.suanda cok zor bı surecten gecıyorum.nerden nasıl baslayacagımı bılemıyorum....

**PANDORA**

Özel Üye
sınav dönemlerine rastlayan biçok sorunlar olabiliyo ama tek bir gerçek varki tekrarı olmayan o sınavı en iyi şekilde geçirmek ZORUNDASIN..
kafanda özel genel her nevarsa bi kenara koyup derslere çalışmak zorundasın :S malasef başka yol yok.
şöyle düşünebilirsin çalışmamı engelleyecek bisürü düşüncem sıkıntım var ama bu benim 1 yıl kaybıma neden olmamalı.. şu sınavları atlatana kadar bu düşünceleri kenara koyup sonra ilgilenirim diyip akışına bırakacaksın bazı şeyleri.. benimde problemlerim olmuştu kendimi derslerimi herşeyden ön plana çıkarark bu şekilde düşünerek mezun oldum. başarılar dilerim şimdiden yapabilirsin;)

By_tr

Özel Üye
sınav dönemlerine rastlayan biçok sorunlar olabiliyo ama tek bir gerçek varki tekrarı olmayan o sınavı en iyi şekilde geçirmek ZORUNDASIN..
kafanda özel genel her nevarsa bi kenara koyup derslere çalışmak zorundasın :S malasef başka yol yok.
şöyle düşünebilirsin çalışmamı engelleyecek bisürü düşüncem sıkıntım var ama bu benim 1 yıl kaybıma neden olmamalı.. şu sınavları atlatana kadar bu düşünceleri kenara koyup sonra ilgilenirim diyip akışına bırakacaksın bazı şeyleri.. benimde problemlerim olmuştu kendimi derslerimi herşeyden ön plana çıkarark bu şekilde düşünerek mezun oldum. başarılar dilerim şimdiden yapabilirsin;)
harikasın pandora işte bu

ersan57

Yeni Üye
tesekkur ederım destegınız ıcın :)

ersan57

Yeni Üye
supersın guzel moral verıyosun:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular