merhaba

sonveda82

Yeni Üye
arkadaslar öncelikle böyle bir site hazırladgınız için tesekkürederim ben iktisat 3, sınıf ögrencisiyim ve suan iktisat bölümünün tüm ara ve final cıkmıs sorularını arıyorum nasıl bulabilecegime dair bir bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu seneye kadar Anadolu Universitesi sınav sorularını açıklamıyordu. Bu yüzden tüm soruları bulmak gerçekden çok zor. Ama bizler elimizden geldiğince araştırma yapıp sonucu size ulaştırmaya çalışıyoruz.

Aramıza hoş geldiniz. Umarım sizin için faydalı olacaktır.

Þ

þirin

Misafir
arkadaslar öncelikle böyle bir site hazırladgınız için tesekkürederim ben iktisat 3, sınıf ögrencisiyim ve suan iktisat bölümünün tüm ara ve final cıkmıs sorularını arıyorum nasıl bulabilecegime dair bir bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
slm mrb iktisat okuyomuşsun bende yeni kayıt olucam bölüm hakkında pek bi bilgim yok bana yardımcı olurmsun dersleri ve çalışma alanları konusunda...

servivor_050

Super Moderatör
Bölüm:
İktisat
Bencede bakın siz 3. sınıf olmuşsunuz bize yardımcı olursanız seviniriz o güzel tecrübelerinizden faydalanmak isteriz

Garbino

Özel Üye
servivor 050 sana katılıyorum yazıktır bize biz daha çömez oluyoruz. :D:D:D Hayrına yardım edin :D:D:D (Küçük Emrah modunda oldu ama idare edin :D:D:D )

onurum

Yeni Üye
Arkadaşlar iktisat okumak isteyenler öncelikle grafikleri çok iyi bilmeleri gerekir yani analiz yeteneğinin fazla olması gerekir.Bunun yanında matematiksel bilgilerinizinde olması gerekiyor.İktisat okuyan arkadaşlarımızın iş alanları :idari mahkemeler hakimi,kaymakam,vali yardımcılığı,başbakanlık müşteşarlığı,denetmen,maliye müfettişi,merkez bankası uzmanlığı,vb bunun yanında isteyen arkadaşlarımız bankalarda gişe sorumlusu,portfüy uzmanı vb yerlerdede çalışabilme imkanına sahiptir.

betulcan25

Yeni Üye
slm ben iktisat 4.sınıfım bana derslerde ara sınavlarla ilgili testleri ve soruve cvpları nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.siteye yeni katılıyorum ltf cevaplarınızı bekliyorum malum sınavlara az kaldıı.. teşekkürler

kevser571

Yeni Üye
İktisat son sınıf öğrencisiyim..Size tavsiyem dersi yardımcı kitaplardan ziyade büronun verdiği kitaplardan çalışın.. Yok bu bana zor gelir diyorsanız hızlı okuma teknikleriyle kendinizi eğitip öyle başlayın.. Bu zamanda kimse kimseye bedava diploma vermiyor.. Bu arada AÖF den sonra yüksek lisans yapmak isteyenler Sakarya Üniversitesi İşletme alanında uzaktan eğitim sunuyor. Okul biterse inşaallah y.lisans yapmak istiyorum..

imqossibLe

Yeni Üye
merhabalarr

merhabalar bende iktisat 1. sınıf kamu bölümündeyim iyi güzel diyosun da kevser kardesim millet yardımcı kitap dio baska bişi demio zaten ilk sene sasırdım inanki ... sen simdi millete bakma dicende olmuyo beah kardesim:eek::eek::eek:

merhabalar iktisat 3. sınıf öğrencisiyim.
bu zamana kadar sadece sınava 2 hafta kala ders çalıştım oda çıkmış soruları ezberleyerek şu ana kadar alttan dersim olmadı notlarda gayet yüksek geldi.
diyeceğim şudur yeni başlayanlar için bütün çıkmış soruları ezberleyin kalsanız bile ez az 1 dersten kalırsınız.
yaptığım şey riskli ama denemeye değer açıkögretim sistemi tekrar eden bir mantık sadece soruları karşılaştırmanız yeterli olacaktır
saygılarımla

MatmazeL

Özel Üye
merhabalar iktisat 3. sınıf öğrencisiyim.
bu zamana kadar sadece sınava 2 hafta kala ders çalıştım oda çıkmış soruları ezberleyerek şu ana kadar alttan dersim olmadı notlarda gayet yüksek geldi.
diyeceğim şudur yeni başlayanlar için bütün çıkmış soruları ezberleyin kalsanız bile ez az 1 dersten kalırsınız.
yaptığım şey riskli ama denemeye değer açıkögretim sistemi tekrar eden bir mantık sadece soruları karşılaştırmanız yeterli olacaktır
saygılarımla

Merhaba..
Tecrübenizi Paylaştıgınız İçin teşekkür ederiz...
Ama bu işin en garanti yolu ders Çalışmak..
Herkes sizin kadar şansLı oLmayabiLir :)

skyjack

Yeni Üye
Amaç sınıf geçmekse bence de soru ezberlemek denenebilir. Ben 2. sınıfım katılıyorum arkadaşlara geçersiniz.
İkinci nokta olarak söyleyeceğim şey yardımcı kitap konusu. Ben 2 yıldır hiç yardımcı kitap almadan geçtim çok yüksek notla ama ayrıntılı olarak okudum kitapları ki ben tıp fakültsi 5. sınıf öğrencisiyim zamanım çok kısıtlıydı ama bir işi öğrenmek başka şeydir emek ister. Bence amacınızı belirleyin. Ona göre yolunuzu çizin derim...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara