Laborant ve Veteriner Sağlık Okuyanlara Müjdeli haber....

buket_20

Yeni Üye
Arkadaşlar düz lise mezunuyum yarın sınava giricez ve bende bu bölümü isteyenlerdenim bu bölümü bittiğinde yükseköğretim muzunu mu oluyoruz ve hastanelerde laborant olarak çalışabiliyormuyuz bilgi verirseniz sevinirim.

By_tr

Özel Üye
Arkadaşlar düz lise mezunuyum yarın sınava giricez ve bende bu bölümü isteyenlerdenim bu bölümü bittiğinde yükseköğretim muzunu mu oluyoruz ve hastanelerde laborant olarak çalışabiliyormuyuz bilgi verirseniz sevinirim.
evet buket normal iki yıllık önlisans mezunu oluyoruz
iş olanaklarına gelince hastanelerde yada veteriner kliniklerde çalışabiliyoruz ama devlet memurluğu zor biraz

alpibati

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba ben yeniyim az önce okudum ama sormak istiyorum .laborant ve veterinerlik okuyanlara müjde denilmiş hemşirelik hakkı var mı macaba cevaplarsanız sevinirim

sonsuz_nur

Özel Üye
yok o eski haber bi ara öyle bişey çıktı ama onaylanmadı hala

didi_

Yeni Üye
Merhabalar; bu sene "Laborant ve Veteriner Sağlık" ve "Eczane Hizmetleri" arasında kaldım karar veremiyorum hangisini seçmeliyim. :confused:

hayat42

Yeni Üye
iyi araştır kardeşim hangisi içine siniyorsa sonunda iş imkanı daha garantiyse onu seççç

didi_

Yeni Üye
iyi araştır kardeşim hangisi içine siniyorsa sonunda iş imkanı daha garantiyse onu seççç
Laborant ve Veteriner bölümünde; laborant yahut veteriner olunabiliyor. ( iş bulmaya bağlı tabi ) Eczane Hizmetleri'nde yalnızca eczanelerde çalışılıyor. Böyle bakınca Lab. Vet. daha avantajlı gibi. :rolleyes:

sonsuz_nur

Özel Üye
bencede lab ve vet saglık daha avantajlı ama yenede sen iyi düşün

Pehlivan35

Yeni Üye
Şimdilik belli bşy yok ama bu gelişmeler gercekten iç açıçı umarım olumlu sonuc cıkar ama bu yökün nyapcagı hic belli olmaz hakkımızda hayırlısı

buket_82

Yeni Üye
açıkcası kimse ne olacağını ne yapacağını bilemiyor şöyle adam gibi biri çıkıpda bize okuduğumuz bölüm yada okul hakkında bi kesin bilgi veremiyor mu

Pehlivan35

Yeni Üye
Ya arkadaslar bundan kesin bi sonuç cıkmadımı hala ?

capslock

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
yalan ya 2012 deyiz hani öyle birşey yok yanlız veteriner fakültesine geçiş oluyor onda da sadece hazırlık okumuyorsun 1. sınıftan başlayıp 4 sene okuyorsun saçmalık

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara