500. üyemiz Hayırlı olsun... ;)

DevRm

Yeni Üye
Evet arkadaşlar sitemiz kısa bir süre önce açılmasına rağmen 500. üyeyi aşmış bulunmaktayız... Bu başarıda emeğe geçen bütün arkadşalra ve bizlerle paylaşımda bulunan arkadşlara teşekkür ederim. Yavuz abim ve ekibine başarılarının devamını dilerim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Evet arkadaşlar sitemiz kısa bir süre önce açılmasına rağmen 500. üyeyi aşmış bulunmaktayız... Bu başarıda emeğe geçen bütün arkadşalra ve bizlerle paylaşımda bulunan arkadşlara teşekkür ederim. Yavuz abim ve ekibine başarılarının devamını dilerim.
Teşekkür ederim Devrim.

İnanmak başarının yarısı. Kalan yarısı ise Başta destek (Sizlerin desteği) sonra azim - kararlılık - inanç ve sürekliliktir..
Ben bunların hepsinin bizde olduğuna inanıyorum.. Özellikle sizlerin desteğine sahip olduğum için gerçekten çok mutluyum.. Herşey için çok teşekkür ederim...

Birlikde nice başarılara..

A

aycan

Misafir
Kalite seviyesinin gün geçtikçe artmasını temenni ediyorum, göstermiş olduğunuz azimle bunu her geçen gün daha iyi kavrıyoruz sanırım allah razı olsun hepinize başarılar ve iyi paylaşımlar diliyorum...

DevRm

Yeni Üye
arkadaşlar konuyu açtığımda 500 kişi idik işlerim dolasıyla siteye falza uğrayamadım.. şimdi görüyorum koca bir aile olmuşuz .. Bunda emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkürler.. Number one Heavenly...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar konuyu açtığımda 500 kişi idik işlerim dolasıyla siteye falza uğrayamadım.. şimdi görüyorum koca bir aile olmuşuz .. Bunda emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkürler.. Number one Heavenly...

Number one HeaVenLy :) Teşekkür ederim İbrahim desteğinizle en iyiye doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Durmamaya da kararlıyız. İnşallah ilerki günlerde daha başarılı girişimlere imza atacağız.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO