ikna ve konuşma

nigar unutulmaz

Yeni Üye
::p:p:confused:bu ders ne kadar karmaşık.Kendimi hiçte iyi hissetmiyorum. tek dersim var ama yinede tedirginim.*ikna ve konuşma aslında bir bireyin tüm psikolojik duygu ve düşüncesini ortaya koyan ve bunu insanlarla paylaşımını anlatan yada hissettiren iç dünyamızdaki bir olguyani bizimle bir bütün.:rolleyes:

arzum1606

Yeni Üye
sorma bende zannettimki bu dersten kalan bir tek benim verip kurtulsaydım soruda bulamıyorum diğer sorular hep aynı sınavdada bu kadar basit çıkacağını düşünmüyorum açıkcası iyi akşamlar

nigar unutulmaz

Yeni Üye
:eek:ARKADAŞLAR SINAVLARDA HERKESE BAŞARILAR.Heycana gerek yok sakin olup soruları anlayıncaya kadar okuyup öyle cevaplıyalım.hepimize KOLAY GELSİN BAŞARILAR.:D:confused:

nigar unutulmaz

Yeni Üye
Kendini fazla kasma çalıştıysan herşey olabilir.:(üzülme inşallah kolay gelir sorular sana başarılar dilerim aynı zamanda kendimede. şansada ihtiyacımız olcak.kolay gelsin arkadaşım başarılar

nigar unutulmaz

Yeni Üye
:DARKADAŞLAR:D Sınav hiçte korktuğum gibi geçmedi.AKSİNE bayağıda iyiydi umarım sizinkide iyi geçmiştir.Allah yardımcınız olsun başarılar hepinize:p

arzum1606

Yeni Üye
benimde sınavım çok güzel geçti çok basitti 73 aldım fakat şimdi hiç bir yerde final sorularını bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.iyi akşamlar.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara