acil durum :(

yarensu

Yeni Üye
ya biri bana yardım etsin 10gundur durmadan çalışıorum artık çok bunaldım sanki hiç bişi örenmedim gibi gelio yha siz nası çalışıonuz 1dersten en az 8 konudan sorumlusun 7 ders hepside çok ayrıntılı liseyle alakası yok toplama çıkarma olsa ezber olsa nese napıcam yha !!!! biriniz konuşun benle mümkünse 1 sınıf olmayanlar bi buyk tecrubeli olarak konuşsun :(:(:(

jojo

Yeni Üye
evet hepimiz yaşadık halada yaşıyoruz. aklımızda sanki hiç bir şey yok gibi geliyor.aofnin böyle sıkıntısı var işte.psikolojik etkiliyor insanı:( hepimiz aynı ruh hali içindeyiz.ta ki soruları görünceye kadar:) sonra sınavda soruları görünce takır takır yaparsın aklına gelecektir merak etme. zaten aşinalık oluyor sorularda hatırlayıp yapıyorsun.yani inş. bu şekilde olur;) temennim bu..
sana tavsiyem şu son bir haftada konudan ziyade bol soru çözmen faydalı olacaktır.kolay gelsin..
vizede başarılar dilerim!

rainbow

Özel Üye
aynen katılyorum jojo'ya;)ama şuna inan sınav kitapçığında sorular gördüğün zaman bütün bilgiler teker teker geliyor.sözellerden korkma derim((bir sözelci)))
olarak..sayısallar üzerinde yoğunlaş,umutsuzluğa düşme 'başaracağız 'dersek üstesinden gelemeyeceğimiz bi şey olduğunu düşünemiyorum.yeterki gerçekten başarmak isteyelim:rolleyes:
allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah.panik yok,çalışmaya dewam:D

yarensu

Yeni Üye
yha ben sayılsaldan korkmuorum hani dedimyha toplama çıkarma olsa matematiği kasdettim :)ben matematikciydim dersane zsamanlarında bile hep mata yoğunlaştım özel ders bile verdim :)ondan korkum yok da sözelim hiç yok ben ezber yapamam :)o yuzden ozellikle muhasebeye bu son 4 gundur en ince ayrıntısına kdr yoğunlaştım soracıma teknoloji bilimlerine hukuka :) ama yapıom yapıom sanki untuom gibi her konuyu işleyip soru çözüorum sorular çok kolay gelio ertesi gunu sanki aklımda hiç bişi yok gibi :)ama teşekkr ediorum desteğinize umarım 6nisandada böle gusel gusel forumlaşabiliris :) öpüom sisi :)

ali--kaya

Yeni Üye
ya biri bana yardım etsin 10gundur durmadan çalışıorum artık çok bunaldım sanki hiç bişi örenmedim gibi gelio yha siz nası çalışıonuz 1dersten en az 8 konudan sorumlusun 7 ders hepside çok ayrıntılı liseyle alakası yok toplama çıkarma olsa ezber olsa nese napıcam yha !!!! biriniz konuşun benle mümkünse 1 sınıf olmayanlar bi buyk tecrubeli olarak konuşsun :(:(:(
slm
stres çözüm değil öz güvensizlik bi nevi hasta ölmüşken hastahaneye yetiştiröek gibidir onun için kendinize güveninin zolmadn bir şey elde edemezsiniz

BURCU

Çok Özel Üye
Arkadaşlar hep öyle oluyor hiç birşey çalışılmamış gibi geliyor ama sorularla karşılaştığımızda cvp hemen gelir aklımıza. Bilinç altına yerleşiyor bende bundan dolayı çok sıkıntı çekiyordum. ama sınavlarda geliyor akla. Nasıl bitirecem nasıl yetiştirecem daha çalıştıklarımda aklımda deil gibi düşüncelerden uzak olursanız eminim başarırısınız. Kolay gelsin hepinize başarılar :)

güldeste

Yeni Üye
belkide çalışma yöntemin yanllıştır canım.ama sıkma canını diğer arkadaşlarınıda dediği gibi eğer çalışma şeklin doğruysa sınavda gelir aklına bende 1 sınıfta çok zorlanmıştım ama geçtim allaha şükür.ayrıca not olarakta şunu söyleyeyim soruları çok dikkatli oku ben bu nedenle bu sene biraz düştüm.bol bol soru çözmeyide ihmal etme.son olarakta kendine güven başarabilirsin...:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO