Arkadaşlar bir önerim var sınava dair

peril

Yeni Üye
öncelikle ''isyan ediyorum '' yazım için özür dilerim ama hala uğraşyom olmuyor neyse sınava hazırlanırken tüm konuların önemli yerlerini yada üniteleri soru şklinde hazırlayın ve yannızdaki birininin yardımıyla soru- cevap şelkinde sordurun bölyle yaparsanız daha kalıcı deneyin........ömer ve burcuya teşekkürler başarılar

NİLL

Yeni Üye
perile katılıyorum soru cevap çok işe yarıyo biz bunu arkadaşlarla sınavdan bi gün önce yapıoz ben soruyum onlar geçio:)sorana pek yararı olmuo galiba:D

hi-shine

Yeni Üye
genellikle annemle yapıyoruz o aktiviteyi. annem soruyor ben cevaplıyorum. gerçi konularda geçen kelimeleri söylemekte zorlansa da ben her şekilde anlıyorum onu:D cidden iyi oluyor çünkü o anı yaşıyorsun ve testlerde çok iyi çağrışım yapıyor.

rozoli

Yeni Üye
bence çok yararlı bu yöntem bende böyle çalıştım hi-shine nın dediği gibi annemle çalışoz o okuyamasada ben anlıorum ve kalıcıda oluyor sınavlarımda iyi geçti.

aynur2666

Yeni Üye
Geçmiş yılın sınav sorularını çalışmak ve sorulardan notlar çıkarmakta etkili bir yöntem ben öyle çalısıyorum:):):):):):):):):):):):):):):):)

dj_CaTLaK

Yeni Üye
sınavdan once herkes heyecanını kontrol etmelı ve son haftada calısmalarını hafıfletmelı daha az calısmalı sınavdan bır gun once sadece goz ucuyla butun konulara goz atarak kıtabı bıtırmelı

kebom

Yeni Üye
bence çıkmış sorulardan notlar çıkarmak en güzeli.. ben arasınava sadece 1gün ayırabildim üni vizelerimden dolayı ve sadece çıkmış soruları çözerek genelde üzerinde durulan noktaları çıkardım. ve bu şekilde çalıştıgım davranış bilimleri ve hukuktan 80 aldım sizede öneriyorum...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
düzenli çalışmak önemli bencede ben yanımda biri olduğunda zaman asla ders çalışamam ya bide bende hiçbi sınav öncesi stres yada heyecan olmuyo öss de öyleydi girdiğim diğer sınavlarda da öleydi bu sınav heyecanı nasıl bişey gerçekten merak ediyorum:)

M.ŞEBNEM

Yeni Üye
Arkadaşlar kim ne drse desin hepsi çok zor derslerin kazanmanın anahtarı çoooooooooook çalışmaş degil öz çalışmak ve şanş herkese iyi şanslar gerçek hayattta ve sınavlarda

Sonkez

Özel Üye
düzenli çalışmak önemli bencede ben yanımda biri olduğunda zaman asla ders çalışamam ya bide bende hiçbi sınav öncesi stres yada heyecan olmuyo öss de öyleydi girdiğim diğer sınavlarda da öleydi bu sınav heyecanı nasıl bişey gerçekten merak ediyorum:)
al bendende o kadar aynen :) biz ne zaman sınavda sterese gircez ya :D ben bugun soruların cevaplarına bakarken tattım bişiler ama sınav stresi deildi o :D

blue_eye

Yeni Üye
al bendende o kadar aynen :) biz ne zaman sınavda sterese gircez ya :D ben bugun soruların cevaplarına bakarken tattım bişiler ama sınav stresi deildi o :D
graal89´isimli üyeden Alıntı
düzenli çalışmak önemli bencede ben yanımda biri olduğunda zaman asla ders çalışamam ya bide bende hiçbi sınav öncesi stres yada heyecan olmuyo öss de öyleydi girdiğim diğer sınavlarda da öleydi bu sınav heyecanı nasıl bişey gerçekten merak ediyorum

bende de sınav stresi olmaz engin o ne kadar yanlışım var stresi
bütünlemede stres yapalım hep birlikte nasıl olur:D:D

Sonkez

Özel Üye
bütünlemede stres yapalım hep birlikte nasıl olur:D:D[/QUOTE]

yok topragım olmuyor bende stres ya..sınav baslamadan önce millet tırnagını yiyor,dudaklarını ısırıyor...ben kalem fırlatıyorum , kalem çeviriyorum :D sıram pencere kenarıysa dışarıya bakıyorum :D bende isterim stres yapmayı yoksa nasıl bir duyguymus bilemedim şu zamana kadar merak ediyorum.. finalllerde c.tesi günü sınavda adamın biri kalemi çat çat sıraya vuruyordu gözetmenle atıştılar ona gıcıklık olsun diye... sabır ettim sabır ettim tam o kalemi alır :D diyecektim hismi etti naptı vurmayı kesti kalemi sıraya :)

blue_eye

Yeni Üye
bütünlemede stres yapalım hep birlikte nasıl olur:D:D

yok topragım olmuyor bende stres ya..sınav baslamadan önce millet tırnagını yiyor,dudaklarını ısırıyor...ben kalem fırlatıyorum , kalem çeviriyorum :D sıram pencere kenarıysa dışarıya bakıyorum :D bende isterim stres yapmayı yoksa nasıl bir duyguymus bilemedim şu zamana kadar merak ediyorum.. finalllerde c.tesi günü sınavda adamın biri kalemi çat çat sıraya vuruyordu gözetmenle atıştılar ona gıcıklık olsun diye... sabır ettim sabır ettim tam o kalemi alır :D diyecektim hismi etti naptı vurmayı kesti kalemi sıraya :)[/QUOTE]

benim girdiğim yerde de bi kız mini etekle gelmişti herkesin gözü o kızın üstündeydi...ben de baktım:D güzel kızmış dedim...etegini çekiştirmesi beni sinir etti..niye giydin o zaman degil mi ya??:D:D

Sonkez

Özel Üye
benim girdiğim yerde de bi kız mini etekle gelmişti herkesin gözü o kızın üstündeydi...ben de baktım:D güzel kızmış dedim...etegini çekiştirmesi beni sinir etti..niye giydin o zaman degil mi ya??:D:D[/QUOTE]

Bizede kalemi sıraya vuran denk gelir sans yok :mad: o kız benim sınıfta olsa Ooo sınav mınav kalmaz :D:D

blue_eye

Yeni Üye
benim girdiğim yerde de bi kız mini etekle gelmişti herkesin gözü o kızın üstündeydi...ben de baktım:D güzel kızmış dedim...etegini çekiştirmesi beni sinir etti..niye giydin o zaman degil mi ya??:D:D
Bizede kalemi sıraya vuran denk gelir sans yok :mad: o kız benim sınıfta olsa Ooo sınav mınav kalmaz :D:D[/QUOTE]

bilseydim degişirdik ne yapalım kısmet bu kadarmış..:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO