Gerçekten Piyasada 2009 Ara Sınav Soruları Dolaşıyor mu?

nihill

Yeni Üye
Merhabalar, Benim aldığım bir duyuma göre; Piyasada sızma olduğu, 2009 ara sınav sorularının çevrede para karşılığı bir özel dershane tarafından dolaştığıdır.
Gerçekten böyle bir uygulama var mı arkadaşlar?
Ben duydugum dershanenin ismini de biliyorum ancak burada bunu belirtmek istemiyorum..
Böyle bi durum daha önce yapıldı mı ?

seahorse

Yeni Üye
ben zannetmyorum bu bilgiyi nerden aldın bilmiyorum ama böyle bir şey varsa o kurumun hiç bir ciddiyeti kalmaz. böyle bir şey olması hepimizin hayali hiç ders çalışmadan ordan burdan gelen yardımlarla sınıf geçmek tabiki mümkün değil herkese başarılar....

Çınar35

Yeni Üye
sevgili seahorse gayet mümkün geçmek ve dedikleri doğru. Şu şekilde doğru ama. AÖF kitaptaki sorulardan farklı birşey görmedim ben bu arasınav da. Kitapta ne varsa o çıktı yani. Final de ne olur bilemem :)

...gul...

Yeni Üye
Arkadaşlar ben de dersaneye gidiyorum sınav soruları birebir kitaba göre soruluyor sistem hep aynı o kadar fazla şey öğrettiler hiç biri çıkmadı anlamadım
:confused::confused:
Merhabalar, Benim aldığım bir duyuma göre; Piyasada sızma olduğu, 2009 ara sınav sorularının çevrede para karşılığı bir özel dershane tarafından dolaştığıdır.
Gerçekten böyle bir uygulama var mı arkadaşlar?
Ben duydugum dershanenin ismini de biliyorum ancak burada bunu belirtmek istemiyorum..
Böyle bi durum daha önce yapıldı mı ?

dj_CaTLaK

Yeni Üye
arkadaslar ben sınavdan sonra arkadasımın dersanesıne gıttım pazar gunu sınava gırecek arkadaslar ıcın soruları cıkardık ve soruları ınceledıgımde soruların tamamı deneme sınavlarında verılen soruların aynısı cıkmıs hatta sıklarına kadar aynı cıkmıs
dersanede ders basına 7 arasınav yapıldı

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara