Yardim Pls

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi
4

4ným4l

Misafir
s.a. arkadaşlar ben bişey soracaktım ben 88 doğumluyum yani askerlik yoklaması yeni geldi ama bu sene açık öğretim yazdım okucam. Askerlik tecilini gidp kndim mi yaptıracam yoksa kndi tecil oluyormu? Bide acık öğretim kayıt ücretinn ne kdar olduğnu bilen varmı ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
s.a. arkadaşlar ben bişey soracaktım ben 88 doğumluyum yani askerlik yoklaması yeni geldi ama bu sene açık öğretim yazdım okucam. Askerlik tecilini gidp kndim mi yaptıracam yoksa kndi tecil oluyormu? Bide acık öğretim kayıt ücretinn ne kdar olduğnu bilen varmı ?
Açık öğretim kayıt ücretleri adreslerinize gelecek olan kayıt kılavuzunda yazacaktır. Askerlik tecil işlemlerini ise isterseniz kendiniz ettirebilirsiniz. Üniversite askerlik şubeklerine otomatik olarak tecil için gerekli olan evrakları kayıttan sonra göndermektedir.

4

4ným4l

Misafir
tmm saolun bide bişey daha soracaktım Ben şimdi maliye kazandım tercih sonuçlarına baktm. 24/9-19/10/2007 bu kayıt tarihi ekimin 9 unda bşlıyor yani ordaki 24 ney anlmadım ya blki cahilce olacak ama anlamadım bide o tarih glince istanbuldaki istedğim aöf bürosuna gidebilrim dmi yoksa onlarmı belirlicek ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara