Geçmiş olsun!!

jojo

Yeni Üye
nihayet vizeleri bugün hayırlısıyla atlattık arkadaşlar..
hepimize geçmiş olsun:)
nasıl geçti bakalım vizeleriniz?
herkesin iyi notlar alması dileklerimle..! umarım hepimiz dilediğimiz notları alabiliriz.

rainbow

Özel Üye
Saol jojo;iyi dileklerin için:piktisat alttan kaldığı için kabusumdu:eek:
ama hiçte korkmamak gerektiğini anladım.Çok çalşınca oluyormuşş;)
istatistik ile ticaret hukuku iyi geçmedi:eek:inşallah hayrlısı olur.hepimiz wermişizdir:p

peki ya seni sormalı ne yaptn hocam:confused:en yüksek notları toplarsın heralde bu kadar çalışma sonucu:D

jojo

Yeni Üye
sağol cnm,çok şükür fena değildi;pek zorlanmadım.zaten vizeler basit oluyor genelde.en azından bnm için bu şekilde..geçen yılda böyleydi çünkü.bnm asıl korkum sınavların babası FİNAL:D geçen yıl çok zorlanmıştım umarım bu yıl insiyatifli davranıp zorlamazlar finali..
yüksek notları umarım hepimiz toplarız..:D:D

canselen

Özel Üye
hepinizden hepimize geçmiş olsun arkadaşlar.darısı hayırlısıyla finallerin başına:):D

jojo

Yeni Üye
ee nasıl geçti sınavın melek? senin ilk vizendi. ilk izlenimler önemlidir:D
korktuğun kadar yokmuş demiii:D dediğim gibi; çalıştysan soruları görünce hatırlıyorsun sınavda aşinalık oluor.

VaLeC

Yeni Üye
herkese gecmiş olsun bu fırtına galiba biraz hasarlı gececek finale daha iyi çalısmak gerekiyor

harun_73

Özel Üye
mrb jojo kardeş sınav genel olarak güzel geçti muhasebe uygulamaları dersinden çok korkuyordum. güzel geçti ama iktisat teorisinden zorlandım baya ezbere dayalı ve birbirine çok yakın şeyler vardı ama çok rahat derslerde vardı .herkese bol şans umarım herkes geçmiştir

Efsunnn

Yeni Üye
meraba arkadaşlar bende geldim herkese çook geçmiş olsun:) şükür bitti vizeler umarım herkesin sınavı iyi geçmiştir. ben son 25 gün çalışmaya başlamama rağmen sınavlarım iyi geçti. finallare çalışmaya erken başlayacam ama :D

sblsbl

Yeni Üye
arkdşlar ara sınava 6 ay çalıştım dha final konularına başlamadım nası yetiştircem ltfn yrdmcı olun...!!!

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,725
Son üye
Peternar