çok çok acil ve mühim bir sorum var

resanehar

Yeni Üye
arkadaşlar öncelikle herkese selamlar
askerlikle ilgili büyük bir problemim var

madde madde yazıyorum..1982 doğumluyum ..
a.ö.f ye yazıldım
1. sınıfta 2yıl üst üste kaldım..yeniden ö.s.s. e girdim kaydımı sildirip tekrar başka bir bölüme kayıt yaptıracaktım ki..dekanın ;zor dersleri verdiğimi söylemesi ve kaydımı yenile sureti ile 1. sınıfı 3. kez devam edebileceğimi..verdiğim derslerden muaf olduğumu ve kayıt yenilediğim taktirde öğrenciliğin devam edeceğini ve askerlikle bir problemim olmadığını duyunca
3.kez 1. sınıfa devam ettim..
kalan 3 dersimi de verip
2. sıfa geçtim.
2. sınıfta 7dersin 4 tanesini verdim.kalan 3 dersim olduğundan 2. sınıfı tekrar ediyorum şu anda..ve minimum kalan 3dersten birini verdiğimde 3. sınıftayım...derkenn
sınava 4gün kala kağıt geliyor ..yoklama kaçağı die
geçen hafta sınavdan önce subeye gittim.öğrenci belgemide alarak..
memur önce 2. sınıfta kaçıncı senem olduğunu sordu..sonra da 1. sınıfta 2kez kaldığımı gördü ve askersin dedi..sonra okuldan kaydını sildirirsen 2 yıl tecilin doğar dedi..ve sonra yine karar değiştirip senin tecil hakkında dolmuş..haftaya komutan gelecek (izindeymiş) bir de onunla görüş dedi..ama o da aynısını söyleyecektir ve hemen gidersin belki D.K. olarak dedi..o da tam olarak 5gün sonra oluyor..perşembe de güya komutanla görüşeceğim..
fakat tam karar veremedim..kaçsam mı ,kaçmasam mı ? aten yoklama kaçağısın diyorlar..ayrıca ben üst üste kalalı 2,5 sene olmuş,,ve bana geç bildirdikleri bir bilgi yüzünden ne kaydımı yeniletebiliyorum..ne çıkışı alabiliyorum..elimi kolumu bağladılar..
sizce kaçabildiğim kadar kaçmalı mıyım? yakalandığımda nelerle karşılaşırım.yakalanmadan okulu bitirebilir miyim..sınavlara girebilir miyim..
yani rapor alayım desem onun içinde geç ,,topun ağzına getirdiler :D

enginsaat

Yeni Üye
bence okuluna devam et mezun olduktan sonra git sonradan yakalarlarsa öğrenciyim kardeşim ben bişey bilmiyordum dersin:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ