Cennette ki anneme

nigar unutulmaz

Yeni Üye
Bak bizim için artık güneş doğmuyor.İstermiydin ki kapkaranlık bir dünyamız olsun. Bizdeki kış hiç bitmeyecek buralara gönlümüze yaz gelmiycek.Bbahçene ektiğin güller, nergizler kasımpatıları,akşamsefaları,papatyalar bir daha hiç açmıycak.Evin önündeki yeşilliklerde çocuklar oynamıycak. Bir kabarıktırki gönlüm nefes bile alamıyorum.Sensizken bile sensizliği düşünemiyorum.Ne oldu ANAM bize; bu nasıl gidiş, bu nasıl terkediş bu nasıl acı ANAM....GÖZLERİM İSTEMESEDE YÜREĞİM KAN AĞLIYOR.. Senin yüreğinin güzelliği herşeye yeterdi Anam.Bulut misali kah ağlar kah gülerdin.Hiç bişey yıkmamıştı seni.KORKUTAMADINMI ANAM O AZRAİLİ.Her yerdenefesin,kokun,giysilerin,hele o resimlerin gözlerinde korunuyoruz ANAM.. Dokunamamak yıkıyor bedenimi biz neler yaşadık ANAM..Neden oyunu bozdun neden?Bu kadar kısa süren ve yarım kalan bir oyun...Sensiz devam ettiremiyorum ANAM..... Bak ANNELER GÜNÜ geliyor...Yüreğim paramparça,gözlerim yine dolu.Kime sarılıp öpeceğim,kim saçlarımı okşıycak,kime gül götüreceğim,sevgimi kime açacağım..... Mezarlığa gidipte orada yattığına inanmak istemiyorum ANAM...HAYATA KIZDIĞIM GİBİ TOPRAKLARADA KIZIYORUM.....İsyankarlık değil anam üzülme can sıkısından.Seni bir dahagörememekten....Öyle mutsuzum ki; dağlar taşlar bilse halimi erir gider ANAM...Bu yük çoook ağır anam...Sen varken ben sorumluluklarım çok derdim derdim de sıkılırdım...Bilmezmişim bütün derdimizi yükümüzü sen çekermişsin.Dünyanın asıl yükünü sen bilirmişsin... ANAM; kara gözlüm, sırma saçlım tatlı dillim SEN VAR YA SEN;GÜNEŞMİŞSİN GÖNLÜMÜZE ,DERMANMIŞSIN DERDİMİZE....KANMIŞSIN CANMIŞSIN HAYATIMIZA..HİÇBİRŞEYİM KALMADI BU FANİ DÜNYADA.....NASIR TUTTU YÜREĞİM....ASIL SEVGİ SENMİŞSİN BİZ SENİNLE VARMIŞIZ ....SEN YOKSUN BİZDE YOKUZ....SENİ ÖYLE ÇOOOOK ÖZLÜYORUM Kİ MEKANIN CENNET OLSUN

gözen

Özel Üye
emeğine sağlık arkadaşım
çok saf duygular..bütün annelere gitsin..

rainbow

Özel Üye
emeğine sağlk..aynı imzanda yazdığım gibi yaşamak maceramız bu .........

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO