İSTANBUL lu aöf lüler burya

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi

snnr79

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende ist beylikyüzünden 1. sınıf ögrencisin inş geççem son sınava bakcaz artık geçmek için öteki brz kmtüydü de:p

lebrikan941

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba sizden bir konuda yardım almak istiyorum.ek yerleştirmeleri yapacağım ama bazı kişiler 8. ve son sıraya mutlaka aöf yazın dediler say-2 den tercih ettim ve son sıraya da aöf yazacağım ama kafamda bazı sorular var okul puanım kırılıyor mu?diyelim bu sene aöf ye yerleştim seneye öss sınavına girdim ve istediğim yeri kazandım ikisini beraber okuma hakkım var mı yoksa açık öğretimden kaydımı sildirmek zorunda mıyım?

can3442

Yeni Üye
Bende istanbul dan herkese başarılar arkadaşlar...

hello_manster

Yeni Üye
herkese mrb ali ben makedonyadan katılıyorum aranıza aöf 2 sınıf okuyorum herkese başarılar.

secem

Yeni Üye
bende istanbul dan arkadaşlar maliye 3.sınıf herkese başarılar

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Bende İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA işletme 3.sınıf varmı başka PAŞALI formda?????

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
arkadaşlar merhaba sizden bir konuda yardım almak istiyorum.ek yerleştirmeleri yapacağım ama bazı kişiler 8. ve son sıraya mutlaka aöf yazın dediler say-2 den tercih ettim ve son sıraya da aöf yazacağım ama kafamda bazı sorular var okul puanım kırılıyor mu?diyelim bu sene aöf ye yerleştim seneye öss sınavına girdim ve istediğim yeri kazandım ikisini beraber okuma hakkım var mı yoksa açık öğretimden kaydımı sildirmek zorunda mıyım?
Arkadaşım öncelikle şu soruna cevap vereyim.Evet bir kişi aynı anda 2 üniversite okuya biliyor.Diğer sorularına gelirse.Öss de puan kırma yanlızca meslek lisleri ve imam hatiplilerde var şu kat sayı dediğimiz olay.Sen aöf tercih ettin diye senin puanını kırmıyorlar.Ama bu sene oyle bi kanun çıktımı onuda bilemem:):):)Yanlız 2 ünicersite okuyanların harçları biraz yüksek bi sorunda bu.İyi çalışmalar...

ugur2009

Yeni Üye
arkadaşlar şişli 4 sınıf işletme
şişliden varsa bana yazabilir

ugur2009

Yeni Üye
arkadaşlar işletme 4 sınıfta olan varsa spk girişimcilik ve muh dent derslerini ücretsiz anlatabilirim. hemde bende çalışmış olurum. bende son sınıfta oldugum için hemde kursa gidiyorum benimle irtibata geçebilir. istanbul şişlide oturuyorum. mail adresime mail atabilir ugur_arslanturk@hotmail.com

ahmetdag

Yeni Üye
slm ark.ben bahçelievlerden ahmet aöf o kadar zor değil sağolsun ark. yardımıyla hep beraber başarılar diliyorum

thebozi

Yeni Üye
bence kurs yardımı alınması gerekenler dersler var bunun içinde kaliteli kadrosu ve eğitimi olan yerler tercih edilmeli bu kursu rant haline getirmiş ismi duyulmuş kurumlardan uzak durmanızı öneririm.istanbulda yeni açılan maksimum akademi isimli bir kursu arkadaşlarım çok tavsiye etti bende bi araştırın derim herkese iyi şanslar

gohan

Kaldırım Mühendisi
bende istanbul merkez :D aöf li değilim ama :D

duaedermisin

Yeni Üye
bende istanbulda oturuyorum..

Maalesef 3 senedir 3 sınıf işletmedeyim.. İnsallah bu sene 4 olurum..

bykernel

Yeni Üye
arkadaşlar eczacılık hizmetleri bölümü okuyan var mı acaba...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO