İSTANBUL lu aöf lüler burya

• Konbuyu başlatan 4ným4l
  • Başlangıç tarihi
4

4ným4l

Misafir
istanbuldan olan aöf lü arkadaşlarımz buarya mesaflarızı atın :) tanışalım ;)

G

gülüm61

Misafir
soruları attınmı kafandan bende işletmeye yazılcam

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba arkadaşlar bende İstanbul/Pendik'te ikamet etmekteyim. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olacağım. Hepinize hayırlı olsun ve başarılar dilerim...

A

ayca

Misafir
merhaba arkadaslar yeni üyeoldum bu siteye ve cok begendim.2.sınıf ögrencisiyim ceko okuyorum.mezun olanlarla tanısmak isterim :)

emel

Yeni Üye
merhabalar bende ıstanbul-k.çekmecede ıkametgah edıyorum..bu sene kayıt olucam muhasebe bölümüyüm..şu sıralar kurs falan aramaktayım acaba çok zormu ya cok korkum var o kadar parayı verıp kursa kalmakta var arkadalsar hepımız ıcın hayırlı olsun insallah geceriz

gmz

Yeni Üye
meraba arkadaslar bnde istanbul-üsküdarda oturuorum kamu yönetımı bölümune yazılıcam bu sene ii bı dersane arıyorum bnn dsında eskişehırde derslere grme imkanım war mı ?

4

4ným4l

Misafir
Ya bnde bu kurs a yazılsammı diorum acaba bnde bu sne 1. sınıf olacam ve zorluk derecesi bilmiyorum. maliye okucam. Bakalım hayırlısı. Herkeze kolay gelsin.

Merhaba arkadaşlar bende İstanbul/Pendik'te ikamet etmekteyim. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olacağım. Hepinize hayırlı olsun ve başarılar dilerim...
site mükemmel en baştan beri burdayım çok şey öğrendim teşekürler.

gochan

Yeni Üye
merhaba arkadaslar ben de gop ta oturuyorum 2. sınıfa 2 dersten sorumlu gectim inş bütünlemede varcem yardımcı olursanız sevinirim gecmiş yıllardan sorular cıkıyomu giren arkadaslar yardımınızı bekliyom

pinkangel

Yeni Üye
Ya bnde bu kurs a yazılsammı diorum acaba bnde bu sne 1. sınıf olacam ve zorluk derecesi bilmiyorum. maliye okucam. Bakalım hayırlısı. Herkeze kolay gelsin.

site mükemmel en baştan beri burdayım çok şey öğrendim teşekürler.
sımdıden kolay gelsın bende malıye 3 sınıftayım gercekten zor calısman lazım bır yerden yardım al ben akademık danısmanlık derslerınne gıdıyorum bayagı faydası oldu bana kurs yerıne de gecıyo bısey olursa sora bılırsın daha yenı uye oldum sıteye

A

ayca

Misafir
arkadaslar kursa gitmenin faydası cok fazla özellkle sayısal derslerden giderseniz cok faydasını görürsünüz gecen sene gittim bu senede gidicem eger fikir almak isterseniz bana yazabilirsiniz:)

BakNeDiycem

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar bende yasin bendeist bagcılarda kalıyorummm dersahane faydalı olacaktır yada arkadaşlarla bilen arkadaşlarla çalışmak soyle bi alternatifinizde var eger vaktiniz varsa çalışmıyorsanzı aöf de yuzyuze egitim olanagıda var onuda degerlendirebilirsinizz ben çalıştığım için oyle bir sansım yok umarım faydalı olurr hepinizeee :)

misi

Yeni Üye
mrbalar bende istanbul güneşlide oturmaktayım..yüzyüze akedemik danısmanlıklara nasıl gidebilirz nasıl olcak*hiç bir bilgi vermediler..nasıl ögrenebilirm yardım edermisinz..en kısa zamanda

misi

Yeni Üye
bende bagcılar ayakın baan bir yardımcı olun ocakta abslıyormus ama nasıl ögrenicem bi arkadsım armara ünvstesinde dersler oluyodu daha çnce dedi ee şimdi nasıl oluyor..yardımmmmmmmmmmm

tezgul

Yeni Üye
merhaba ben sefaköyden bahcelıevler marmara üniversitesi kampüsünde ders görüyorum....

nur5807

Yeni Üye
selamlşar ben halka ilişkiler 2sınıf öğrencisiyim 2dersim kaldı hukuk ve uygarlık tarihi:(istanbulda sınava giriyorum izmitte okul nedeniyle ordayım zaten

Ö

ÖZNUR_34

Misafir
merhaba arkadaşlar bende ist... henüz olmadım ama inş.. işletme öğrencisi olucam... herkese başarılar...

mechul

Yeni Üye
ben aradığımı bulamıyorum nedense yardım ederseniz ii olur 2008 ilahiyat önlisans arasınav soruları..

sempatik

Yeni Üye
selam arkadaslar bende ıstanbulda ikamet etmekteyım :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ