Tarih tekerrürden ibarettir

NİLL

Yeni Üye
arkadaşlar artık tv de filistinden hiç bahsedilmiyor belki unuttuk bile ama ordaki yaralar hala sarılmadı burdan yapacagımız tek şey tarihin tekrar tekerrür etmemesi için onlara dua etmek ve israile yardım eden ürünleri satın almamak
ürünler bu sitede yer almaktadır.lütfen duyarlı olalım.
http://tuketiciler.org/?com=files.read&ID=1&pID=118

rainbow

Özel Üye
teşekkürler nil bende unutuldu diye düşünmeye başlamştım...bende ailemde we çewremde çok dikkat ediyorum ürünleri almamaya we aldırmamaya ..herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum(duyarlı olmayanlar için)

NİLL

Yeni Üye
önemli değil arkadaşım..umarım herkes senin gibi dikkat ediyordur..

MatmazeL

Özel Üye
Teşekkürler gerçekten..Tekrar Hatırlattıgın için..
Gerçi hiç Unutmadık ama insanın tekrar gözünün önüne gelmeside takrar tekrar yaşatıo o acıyı..:(

rainbow

Özel Üye
inşallah, mecburuz dikkat etmeye ...bencillik bizler için ve arkamızdan gelecek nesiller için tehlikeli bi durum .ama ben inanıyorum ki;vicdan sahibi hiç bi varlık bu duruma kayıtsız kalamaz we kalmamalı;)

NİLL

Yeni Üye
Teşekkürler gerçekten..Tekrar Hatırlattıgın için..
Gerçi hiç Unutmadık ama insanın tekrar gözünün önüne gelmeside takrar tekrar yaşatıo o acıyı..:(
ipekcim hayat bu neler geçiyor"ateş düştüğü yeri yakar" ben unutanlarda var oldugunu düşünüyorum onun için lütfen bu konuyu yayalım.hiç te basit olmayan bir mesele suskun kalmayalım tepkimizi bi yolla gösterelim

MatmazeL

Özel Üye
ipekcim hayat bu neler geçiyor"ateş düştüğü yeri yakar" ben unutanlarda var oldugunu düşünüyorum onun için lütfen bu konuyu yayalım.hiç te basit olmayan bir mesele suskun kalmayalım tepkimizi bi yolla gösterelim
Haklısın cnm mesela Tarihten Her telden'e taşıdım ki daha çok kişi bakar die..
Genelde kimse tarıhı pek önemsemiyo maLum..
İlk Filistin Konumuzuda Burda Açmıştık boykotLuk malları falan elimizden geleni yapıyprus cnm:)

By_tr

Özel Üye

teşekkürler nil duyarlılığın için tebrik ediyorum
bende bu imzayı kullanıyorum ve tavsiye ediyorum

imqossibLe

Yeni Üye
SUCLU DEVLETLER GERIDE KALMIS YETIMLERE SÖZDE SAHIP CIKMAK ADINA TOPLUYORLAR SÖZDE
egıtımını ınsan gıbı yasmayı ögretıcez dıyorlar ya mıllı degerlerı dınlerı ee tabı onlarda ögretılecek ama hangı dın hangı mıllı deger gunun bırnde belkıde kendı devletelrıne karsı savastırılmak uzere yetıstırılmeyecegıne kım garantı werebılır
saol nıll

NİLL

Yeni Üye

teşekkürler nil duyarlılığın için tebrik ediyorum
bende bu imzayı kullanıyorum ve tavsiye ediyorum
teşekkür ederim.ama bir tek benim duyarlılığımla olmuyor lütfen arkadaşlar bu konu çok önemli ve önemini gösterin.aöfdestek olarak üstümüze düşeni yapalım

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO