açıköğretim kamu yönetimi normal standart eğitimi dışında derslere girme gibi bi imka

tuba

Yeni Üye
açıköğretim kamu yönetimi normal standart eğitimi dışında derslere girme gibi bi imkanımız var mı acaba_?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
açıköğretim kamu yönetimi normal standart eğitimi dışında derslere girme gibi bi imkanımız var mı acaba_?
Her ilde sadece Cumartesi günleri İktisat Fakültesi bölümü bulunan üniversitelerde ders veriliyor onlara katılabilirsin.

Crazy

Yeni Üye
tarım önlisans mezunları hangi ünvanla mezun oluyor, tekniker eleman ünvanı alabiliyormu
Bölümden mezun olduğunuzda sadece önlisans diplomanızı alırsınız. Ünvan konusunda sadece bölüm mezunu olduğunuz belirtilir. Herhangi bir ünvan verilmez. Yani teknikerlik söz konusu değildir.
Tekniker olabilmeniz için dikey geçiş sınavını kazanarak, 4 yıllık örgün eğitime geçiş yapmanız ve mezun olmanız gerekir.

therey@

Yeni Üye
herkese mrb önceliklee benim bu sene açıköğretim iktisat oldu ama ben eskişhirde derslere girip okumak istiyorum öyle daha iyi olucağını söylüyorlar böyle bir imkanım var değil mi? bende tam kesin bilmiyorum cvp yazarsanız sevinirm şimdiiden teşkler....

Crazy

Yeni Üye
herkese mrb önceliklee benim bu sene açıköğretim iktisat oldu ama ben eskişhirde derslere girip okumak istiyorum öyle daha iyi olucağını söylüyorlar böyle bir imkanım var değil mi? bende tam kesin bilmiyorum cvp yazarsanız sevinirm şimdiiden teşkler....

Merhaba. Evet Eskişehir'e gidip orada derslere girebilirsiniz.

therey@

Yeni Üye
peki siz ne önerirsinizz acaba orda okumam mı bide ben şuanda ek kontenjandan 2 senelik dış ticareti yazmak istiyorum iktisatta okuma hakkım var dimi aynı anda yani iktisat hakkım gitmio cvp yazarsanız sevinirim:)

candy01

Yeni Üye
merhaba bende Eskişehir'de ders almak istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum.
Oraya gidip Kayıt olmam gerekiyormu?
Ben Şu an İzmirdeki açıköğretim bürosuna kayıtlıyım. ve geçen sene 1. sınıfta kaldım.. Bana yardımcı olur musunuz?

gmz

Yeni Üye
bnde bu sene açıköğretim iktisat oldu eskişehırde derslere gırmem için neler yapmam gerekıo lütfen yardım edermısınız

therey@

Yeni Üye
ya arkadaşım bende onlardan öğrendiğim kadarıyla biliyorum ama yardımcı olmaya çalışayım sana kayıtlar başladığında eskişehirde okuyp derslere girmek için kaydını eskişhre aldırcaksın o kadar derslerede girebilyosun zaten orda bende daha gitmedim kayda gittiğimde sorucam yine işte:)

tuba

Yeni Üye
slm

arkadaşlar eskişehirde derse girmek istiyenler haberiniz olsun öğrendiğimce haftada 3 gün ders görülo arkadaşların dedine göre 5 güne falan çıkcakmış birde normal kaydını yaptırıosun aof bürosunda öğrenci kimliğine derslere girebilirmişiz okuan bi kaç arkadaşım var bende gitmeyi düşünüyorum gitmek isteyen varsa haberleşsek burdan bende ev falan tutcam derslere gircem e aynı normal üni gibi yani derslerede giroz bi yurtlardan yararlanamıoz artık bize kalan iii çalışıp dersleri geçmek bu araada alacağımız diploma açık öğretimmi yazıo yoksa normal mezun olanlar gibimi

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar eskişehirde derse girmek istiyenler haberiniz olsun öğrendiğimce haftada 3 gün ders görülo arkadaşların dedine göre 5 güne falan çıkcakmış birde normal kaydını yaptırıosun aof bürosunda öğrenci kimliğine derslere girebilirmişiz okuan bi kaç arkadaşım var bende gitmeyi düşünüyorum gitmek isteyen varsa haberleşsek burdan bende ev falan tutcam derslere gircem e aynı normal üni gibi yani derslerede giroz bi yurtlardan yararlanamıoz artık bize kalan iii çalışıp dersleri geçmek bu araada alacağımız diploma açık öğretimmi yazıo yoksa normal mezun olanlar gibimi
Anadolu Universitesi Lisans Diploması. Açıköğretim veya Örgün eğitim gibi bir ibare olmaz. Lisans diplomasıdır ve örgün eğitim diplomasıyla aynı yasal haklara sahiptir.

Kayseri de, Erciyes Universitesi İktisat ve İşletme bölümlerinde de aynı şekilde derslere girilebilir arkadaşlar.

burekr

Yeni Üye
slm millet bende eskişehire derslere girmek için geliyorum fakat haftada kaç gün bileniniz varmı

taskinengin

Yeni Üye
il sınıf ders gun saat

İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Matematik Pazar 14:00 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Binası
İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Muhasebe Pazar 11:00 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Binası
İstanbul - Bahçelievler 1 İktisada Giriş Pazar 09:00 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Binası
İstanbul - Bahçelievler 2 Muhasebe Uygulamaları Pazar 14:00 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Binası
İstanbul - Bahçelievler 2 İktisat Teorisi Pazar 09:00 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Binası
İstanbul - Bahçelievler 3 Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Binası
İstanbul - Bahçelievler 3 Türk Vergi Sistemi Pazar 16:00 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Binası
İstanbul - Bahçelievler 3 Finansal Yönetim Pazar 14:00 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Binası
İstanbul - Bahçelievler 3 İngilizce Pazar 11:00 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Binası
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Matematik Pazar 16:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Beyazıt 1 Genel Muhasebe Pazar 09:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Beyazıt 1 İktisada Giriş Pazar 09:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları Pazar 16:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Beyazıt 2 İktisat Teorisi Pazar 14:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Beyazıt 2 İstatistik Pazar 09:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Beyazıt 3 Maliyet Muhasebesi Pazar 14:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Beyazıt 3 Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Beyazıt 3 Finansal Yönetim Pazar 09:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Beyazıt 3 İngilizce Pazar 16:00 Marmara Ün. Sosyal Bil. M.Y.O. Binası
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Matematik Pazar 11:00 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Muhasebe Pazar 09:00 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İstanbul - Haydarpaşa 1 İktisada Giriş Pazar 15:30 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İstanbul - Haydarpaşa 2 Muhasebe Uygulamaları Pazar 11:00 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İstanbul - Haydarpaşa 2 İktisat Teorisi Pazar 13:30 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İstanbul - Haydarpaşa 2 İstatistik Pazar 09:00 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İstanbul - Haydarpaşa 3 Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İstanbul - Haydarpaşa 3 Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İstanbul - Haydarpaşa 3 Finansal Yönetim Pazar 09:00 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İstanbul - Haydarpaşa 3 İngilizce Pazar 16:00 Haydarpaşa Eczacılık Fakültesi Binası
İzmir 1 Genel Matematik Cumartesi - Pazar 13:30 - 15:20 İ.İ.B.F. Binası
İzmir 1 Genel Muhasebe Cumartesi - Pazar 09:00 - 10:50 İ.İ.B.F. Binası
İzmir 1 İktisada Giriş Cumartesi - Pazar 13:30 - 15:20 İ.İ.B.F. Binası
İzmir 2 Muhasebe Uygulamaları Cumartesi - Pazar 09:00 - 10:50 İ.İ.B.F. Binası
İzmir 2 İktisat Teorisi Cumartesi - Pazar 13:30 - 15:20 İ.İ.B.F. Binası
İzmir 2 İstatistik Cumartesi - Pazar 09:00 - 10:50 İ.İ.B.F. Binası
İzmir 3 Maliyet Muhasebesi Cumartesi - Pazar 09:00 - 10:50 İ.İ.B.F. Binası
İzmir 3 Türk Vergi Sistemi Cumartesi - Pazar 09:00 - 10:50 İ.İ.B.F. Binası
İzmir 3 Finansal Yönetim Cumartesi - Pazar 13:30 - 15:20 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 1 Genel Matematik Cumartesi 11:00 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 1 Genel Muhasebe Cumartesi 09:00 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 1 İktisada Giriş Cumartesi 13:00 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 2 Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 2 İktisat Teorisi Cumartesi 11:00 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 2 İstatistik Cumartesi 09:00 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 3 Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 3 Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 3 Finansal Yönetim Cumartesi 09:00 İ.İ.B.F. Binası
Kayseri 3 İngilizce Cumartesi 11:00 İ.İ.B.F. Binası
Konya 1 Genel Matematik Cumartesi 09:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Konya 1 Genel Muhasebe Pazar 11:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Konya 1 İktisada Giriş Pazar 09:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Konya 2 Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Konya 2 İktisat Teorisi Pazar 13:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Konya 2 İstatistik Cumartesi 11:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Konya 3 Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Konya 3 Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Konya 3 Finansal Yönetim Cumartesi 13:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Konya 3 İngilizce Cumartesi 09:00 Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Ankara - Cebeci 1 Genel Matematik Salı 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Cebeci 1 Genel Muhasebe Pazartesi 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Cebeci 1 İktisada Giriş Çarşamba 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Cebeci 2 Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Cebeci 2 İktisat Teorisi Pazartesi 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Cebeci 2 İstatistik Çarşamba 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Cebeci 3 Maliyet Muhasebesi Salı 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Cebeci 3 Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Cebeci 3 Finansal Yönetim Çarşamba 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Cebeci 3 İngilizce Perşembe 18:00 Ankara Üniversitesi Hukuk Fak. Yeni Bina
Ankara - Beşevler 1 Genel Matematik Çarşamba 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Ankara - Beşevler 1 Genel Muhasebe Pazartesi 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Ankara - Beşevler 1 İktisada Giriş Salı 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Ankara - Beşevler 2 Muhasebe Uygulamaları Salı 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Ankara - Beşevler 2 İktisat Teorisi Çarşamba 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Ankara - Beşevler 2 İstatistik Pazartesi 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Ankara - Beşevler 3 Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Ankara - Beşevler 3 Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Ankara - Beşevler 3 Finansal Yönetim Salı 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Ankara - Beşevler 3 İngilizce Pazartesi 18:30 Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Derslikleri
Bursa 1 Genel Matematik Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. B Blok
Bursa 1 Genel Muhasebe Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Bursa 1 İktisada Giriş Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Bursa 2 Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Bursa 2 İktisat Teorisi Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Bursa 2 İstatistik Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Bursa 3 Maliyet Muhasebesi Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Bursa 3 Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Bursa 3 Finansal Yönetim Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Bursa 3 İngilizce Perşembe 18:00 Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
Eskişehir 1 Genel Matematik Çarşamba 18:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir 1 Genel Muhasebe Pazartesi 18:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir 1 İktisada Giriş Salı 18:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir 2 Muhasebe Uygulamaları Perşembe 18:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir 2 İktisat Teorisi Cuma 18:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir 2 İstatistik Perşembe 20:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir 3 Maliyet Muhasebesi Perşembe 20:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir 3 Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir 3 Finansal Yönetim Cuma 18:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir 3 İngilizce Çarşamba 18:15 Prof. Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisi
Eskişehir - Meşelik 1 Genel Matematik Çarşamba 18:15 İ.İ.B.F. Binası B-Blok
Eskişehir - Meşelik 1 Genel Muhasebe Pazartesi 18:15 İ.İ.B.F. Binası B-Blok
Eskişehir - Meşelik 1 İktisada Giriş Salı 18:15 İ.İ.B.F. Binası B-Blok

B

Bahtýyar

Misafir
slm

merhaba arkadaşlar, ben Hakkari açık öğretim bürosunda kayıtlıyım 4. sınıftayım kısmetse inşallah bu sene bitirecem.acaba bu sene ALES sınavlarına katılabilir miyim.bileniniz varsa cevap yazarsanız sevinirim

kuyyuh

Yeni Üye
mrb bu sene açıköğretim iktisat oldu ilk taksiti yatırdım ikinci taksiti yatırmasam bu sene sınavlarada girmesem seneye tekrar baştan başlasam hakkımı kaybetmiş olur muyum?Cvp yazarsanız sevinirim..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl