Murat yayınları soruları 1. sınıf lütfennn :(

kartalizma35

Yeni Üye
arkadaşlar googlın altını üstüne getirdim yok hiçbiryerde normalde kitabı aldım ama biryerde unuttum yok oldu kitap bir daha almak zoruma gidiyor vizelerim bitsin çalışmaya başlaycağım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :rolleyes: 2 hafta sürem var hatta olayı kişiselleştirmiyorum 2 hafta süremiz var :p:) ben sadece hukuku bulabildim o da bir ünite :(

kartalizma35

Yeni Üye
iyi bari artık google dan aratınca benm açtığım konu geliyor kimse cevap yazmasa da mutlu oldum belki içeriğini görmek için üye olacaklar çok faydalı hissettim kendimi :p

blue_eye

Yeni Üye
arkadaşlar googlın altını üstüne getirdim yok hiçbiryerde normalde kitabı aldım ama biryerde unuttum yok oldu kitap bir daha almak zoruma gidiyor vizelerim bitsin çalışmaya başlaycağım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :rolleyes: 2 hafta sürem var hatta olayı kişiselleştirmiyorum 2 hafta süremiz var :p:) ben sadece hukuku bulabildim o da bir ünite :(
bende ilkumut yayınlarının kitaplarını aldım ama b serisini pazar günü yüzyüze egitim dersine giderken götürmüştüm.üstünde ismin yazılı oldugu halde kitap orda kayboldu..forumda tüm derslerin özetleri ve arkadaşların eklediği linkler vardı keşke baksaydın.biraz geç oldu ama..sınavın umarım iyi geçmiştir..:):)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO