(gaziayıntaplı) uşaklar buyrun.

xpeople

Yeni Üye
Selam ben gaziantep'ten 25 yaşında 1 adet hasan..;)

m3lto

Yeni Üye
..............................

xpeople

Yeni Üye
aleykümselamda:confused:kimsin adın nedir dmi yanii;):D:eek:

m3lto

Yeni Üye
................................

E

_elmayra_

Misafir
slm bende gazianteptenim.bu arada konuyu açan arkadaş gaziayıntap da ne.ya ayıntap ya da gaziantep de.ayıntap eski ismi gazilik ünvanı almadan önceki

xpeople

Yeni Üye
ee oda işin esprisi:D G.antebin diğerlerinden farkı olmalı demi yanii:rolleyes:

blue_eye

Yeni Üye
selam bende gaziantep dogumluyum ama hiçbir yerini bilmiyorum hatırlamıyorum.ama güneydogunun en güzel şehri oldugunu biliyorum topragım..:D

Sonkez

Özel Üye
sELam olsun hemŞeriLerime.. Bende GaziAntep ' ten £ngin... bu sayfayı eşkili ufak köfte , yuvarlama resimleriyle doldurmak lazım :D:D

blue_eye

Yeni Üye
sELam olsun hemŞeriLerime.. Bende GaziAntep ' ten £ngin... bu sayfayı eşkili ufak köfte , yuvarlama resimleriyle doldurmak lazım :D:D
engin ne yapıyorsun sen yaa..yapamadığımız yemekleri yazıpta canımızı sıkma kardeşim.:D
ayyy hele acılı kuru dolma yokmu ben çok seviyorum.(bunu sık sık ve çok güzel yapıyorum).bilenler bilir.

resim ve fotograflara gelince bende hiç yok ya..ekleyen arkadaşlar olursa bakmakla yetiniriz artık ne yapalım::confused:

Sonkez

Özel Üye
engin ne yapıyorsun sen yaa..yapamadığımız yemekleri yazıpta canımızı sıkma kardeşim.:D
ayyy hele acılı kuru dolma yokmu ben çok seviyorum.(bunu sık sık ve çok güzel yapıyorum).bilenler bilir.

resim ve fotograflara gelince bende hiç yok ya..ekleyen arkadaşlar olursa bakmakla yetiniriz artık ne yapalım::confused:
bakmakla yetinilirmi antep kanı var damarlarında yapacaksın o yetenek varken neden bakmakla yetinioruzz :D bnmde canım dolma çekti :p

blue_eye

Yeni Üye
gerçekten çok zengin bir mutfak kültürüne sahip Gaziantep..işte zaman problemi olunca hele uzun işli yemekler biraz zor.genede yapıyorum ya..yakınlardaysan dolma yapınca gönderiririm topragımm.:D

Sonkez

Özel Üye
Gaziantep ' teyim topragım işte...Sen nerdesinn :confused: nerede olursan ol sen yapınca dolmayı kargoyla yolla ücret alıcı de ben öderim :D

m3lto

Yeni Üye
valla hiç ayrım yapamıyorum bu konuda bütün yemeklerimiz güzel helede insanın annesi benimki kadar becerikli olursa bir baska güzel :)):D:D

Sonkez

Özel Üye
valla hiç ayrım yapamıyorum bu konuda bütün yemeklerimiz güzel helede insanın annesi benimki kadar becerikli olursa bir baska güzel :)):D:D
yani şimdi kimin annesi daha becerikli diye konu açtırma bana topraqım :D gaziantep diyoruz işte tüm anneler beceriklidir :) ayrıca nerdesin sen büroyu tek basıma fethettim bumuydu çimciklemen :D

m3lto

Yeni Üye
yani şimdi kimin annesi daha becerikli diye konu açtırma bana topraqım :D gaziantep diyoruz işte tüm anneler beceriklidir :) ayrıca nerdesin sen büroyu tek basıma fethettim bumuydu çimciklemen :D
tabii oyle hepsi beceriklidir eminim:)
bizim ew uzak o tarafa ben gidene kadar büro kapanmış:)tüh artık birdahaki sefere sonuçların acıklanacagı gün gideriz :D

Sonkez

Özel Üye
tabii oyle hepsi beceriklidir eminim:)
bizim ew uzak o tarafa ben gidene kadar büro kapanmış:)tüh artık birdahaki sefere sonuçların acıklanacagı gün gideriz :D
eyLüLün 6 sına ortak bi yerde bulusuyoruz o zaman tırnakları eice uzat :D:D

m3lto

Yeni Üye
tamam yorum öyle olsun uzatiymm:D:D

m3lto

Yeni Üye
Engin hem gaz veriyosun hemde keskin yapma diyosun olmaz ki aaa:D:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri