Imdaaaaattttttt!!!!!!!

haydaa

Yeni Üye
Arkadaşlar bir konuyu araştırıyorum ama bir türlü sonuca ulaşamadım.Lütfen biri yardım etsin....!!!!!

Örgün okuyan öğrencilere ikinci bir üniversite hakkı sağlanıyor.Peki biz açıköğretimde okurken aynı haktan yararlanabiliyor muyuz veya
tekrar öss ye girip aynı anda ikinci bir üniversiteye devam edebiliyor muyuz??????
Hangisi oluyor ?
Yoksa bunların hiçbirini yapamıyor muyuz???

jojo

Yeni Üye
aofde 2 bölüm birden okuyamazsın.tek bi bölüm okuman gerekiyor.

sessizzlik

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
üniverste sınavıp eğer ki kazanırsan tercihini yaptktn sonra açık öğretimi ve kazandığın bölümü okuyabilirsin fakat açık öğretim okurken yine açık öğretim okuyabilirmisin bunu bilmiyorum.

haydaa

Yeni Üye
teşekkür ederim ama bir sorum daha var.peki diyelimki böyle bişi var aof de okurken aynı anda yine aof de başka bir bölümü kazanıp kayıt yaptırdım.böyle bir durumda askerlik tecili yapılıyormu???

sessizzlik

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
teşekkür ederim ama bir sorum daha var.peki diyelimki böyle bişi var aof de okurken aynı anda yine aof de başka bir bölümü kazanıp kayıt yaptırdım.böyle bir durumda askerlik tecili yapılıyormu???
eğer ki şuanda aöfde okuyorsan zaten teccillidir.:)

haydaa

Yeni Üye
evet aof de okuyorum ama sorum şöyle olaki 2. üniversite olarak yine aof de okumaya devam ettim.şimdi okuduğum bölümden mezun olduğumda ikinci okulum devam ediyorken yine aof yine askerliği tecil ettiriyor mu yoksa tamam sen mezun oldun 2.okulun devam ediyor olsada askerde sınvlara girebilirsin deyip artık askerliği tecil ettirmiyorlar mı?umarım bu kez daha anlaşılabilir olmuştur. şimdiden tşk.:rolleyes:

sessizzlik

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
2.üniversteyi okuduğun için tecilli olursun.askerde ders çalışılmaski:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO