yer yarılsa da içine girsem denen anlar

hi-shine

Yeni Üye
otobüsteydim, iş görüşmesine gidiyordum. böyle elimde çanta ayağımda topuklu ayakkabı falan.bide sıcak bide sıcakki sormayın. her neyse, ayaktaydım ben arka kapının oralarda bi yerlerde. otobüs bi fren yaptı ben direkt şoförün yanına:D arkadan biri beni tuttu gömlek vardı üzerimde de o da kendi bencilliğinden midir nedir düşmiim diye tuttu beni sanırım:) gömlek boğazımı kesecekti nerdeyse öyle bi tutuyorki yapıştı boğazıma:)
ben dahil otobüste düşme korkusu yaşayan herkes şoförün annesini öptük:D

xpeople

Yeni Üye
Geçmiş olsun arkadaşım sende ne kıymet bilmezmişin yaw,adam seni camdan çıkmayasın diye tutmuş daha söyleniyosun.:confused::(

Bende aklıma gelmişken dolmuşta şahit olduğum bir olayı anlatim,bir gün çarşıya giderken yolda bir adam bindi dolmuşa,dolmuşta yer yok,ben en arka koltukta oturuyorum,orasıda (şoföre göre!) :eek:5 kişilikmiş.yanımda bir adam vardı beyaz gömlek giymiş ama baya kiloluydu,parası yere düşünce adam parasını almak için yere eğildi,dolmuşçu bana demesinmi.!:confused:kardeş bir zahmet yanındaki çuvalı kucağına alda şu arkadaş ayakta kalmasın!:eek::Dyanımdaki adam kafayı bi kaldırdı.:rolleyes:dolmuşçunun tabi yüzü gökkuşağı gibi renkten renge girdi.Sonra bide diyoki abi kusura bakma seni çuval zannettim.:Dbütün dolmuştakiler gülmekten yere yattık..:D:eek:;)

Efsunnn

Yeni Üye
geçmiş olsun arkadasım oluyo bazen öle kazalar. oda güzelmiş yaa çuval hehehe :D:D:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO