yardımm

Þ

þirin

Misafir
:(ben sözel mezunuyum ama aöf iktisatı tercih ettim benim için bi zorluk olur mu olursa ne gibi zorlukla karşılaşırım açıkçası şimdiden soğumaya başladım daha doğrusu korktum yapamıyacağıma inanıyolar yardımcı olurmusunuz şimdiden teşkkür

DevRm

Yeni Üye
Yapamayacğıma İnanıyolar...! Başkalrınını inanması önemli değil senin inanıp inanaman önemli.. Matematik işlemlerinde başarılı isen başarırısın ..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
:(ben sözel mezunuyum ama aöf iktisatı tercih ettim benim için bi zorluk olur mu olursa ne gibi zorlukla karşılaşırım açıkçası şimdiden soğumaya başladım daha doğrusu korktum yapamıyacağıma inanıyolar yardımcı olurmusunuz şimdiden teşkkür
Gözünde o kadar büyütmene gerek yok. Matematik çalışacaksın biraz. İkinci sınıfta istatistik zorlar ama yöntemini kavrarsan o da çerez gibi gelir.

Dediğim gibi gözünde fazla büyütmene gerek yok. Çalışırsan geçersin

Þ

þirin

Misafir
.....

Gözünde o kadar büyütmene gerek yok. Matematik çalışacaksın biraz. İkinci sınıfta istatistik zorlar ama yöntemini kavrarsan o da çerez gibi gelir.

Dediğim gibi gözünde fazla büyütmene gerek yok. Çalışırsan geçersin
BENİM MATEMATİĞİM OKADARDA İYİ DEĞİL AMA BAKICAZ ARTIK PEKİ DERSLER İLE İLGİLİ BİLGİLERE NERDEN ULAŞIRIM yardımcı olurmusunuz

Þ

þirin

Misafir
mat.

Yapamayacğıma İnanıyolar...! Başkalrınını inanması önemli değil senin inanıp inanaman önemli.. Matematik işlemlerinde başarılı isen başarırısın ..
artık inanıyorum kimse umrumda değil kötü olan matematikte pek te başarılı sayılmam ve sevmem ya bişi sorucam iktisat matematik ağırlıklımı bilgin varsa benide bilgilendirirmisin

lobelya

Yeni Üye
artık inanıyorum kimse umrumda değil kötü olan matematikte pek te başarılı sayılmam ve sevmem ya bişi sorucam iktisat matematik ağırlıklımı bilgin varsa benide bilgilendirirmisin

şİRİN öyle diyorlar . İktisatın matematiki biraz daha fazla işletmeye qöre: bende hala kararsızım acaba işletmemi seçsem yoksa iktisat mı ¿ :s

G

ganere

Misafir
korkulacak birşey hemen kayıt ol okumaya başla.ben de sözel mezunuyum.ben de açıköğretim ilahiyata gidecem.valla başka çare yok.össye girdim 340 aldım ama bir şeye yaramadı.en iisi açıktan okuyayım dedim.

drummeresra

Yeni Üye
bende sözelciyim hatta konuda açmıştım matematik fobimden ötürü :S valla nasıl okicam o bölümü bilmiorum...kasıcam...matematikle uzaktan yakından alakam yok ama bakalım noolcak .. :(

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar açıköğretimim bölümleri sandığınız kadar zor değiller. Sadece yapmanız gerekenler derslere çalışmanız. Aynı zamanda Açıköğretim bölümünde okuyanlar için, Anadolu Üniversitesi bütün illerde 1. 2. ve 3. sınıflar için Akademik Danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 1. Sınıf için, Matemetik, Genel Muhasebe ve İktisada Giriş dersleri olarak verilmekte. Bu Danışmanlık hizmeti Ocak ayında başlayarak Haziran ayına kadar sürmekte ve gayette verimli olmaktadır. Danışmanlık hizmetinin günleri zamanları ve dersleri ile ilgili duyuruları sizler için ileriki günlerde yapacağız.

Bizlerde sizler için hocalarımızla beraber hazırladığımız ders notlarını, deneme sınavlarını yayınlamaya devam edecek, sorularınızı ve sorunlarınızın çözümü için çaba sarfedeceğiz.

Lütfen kendinizi olumsuz olarak şartlandırmayınız. Unutmayın ki her şey sizde başlar ve sizde biter, eğer başaracağınıza inanırsanız ve bizlerle olursanız başarılı olacağınıza emin olabilirsiniz.

Hepinize iyi forumlar dilerim.

cimcime

Yeni Üye
şirincim bence korkmana hiç gerek yok başaracağına kendin inanırsan ancak başarırsın başkaları ne derlerse desinler boşverrrrrrrr sen sevdiğin bölümü oku bence K İ B Görüşürüz

Þ

þirin

Misafir
.....

şİRİN öyle diyorlar . İktisatın matematiki biraz daha fazla işletmeye qöre: bende hala kararsızım acaba işletmemi seçsem yoksa iktisat mı ¿ :s
ya ben iktisatı seçtim artık ve baya bi hırslandım yapıcağımada inanıyorum sende hemen seç bence önce derslerine bak daha sonra karar ver bence

Þ

þirin

Misafir
şirincim bence korkmana hiç gerek yok başaracağına kendin inanırsan ancak başarırsın başkaları ne derlerse desinler boşverrrrrrrr sen sevdiğin bölümü oku bence K İ B Görüşürüz
canım artık korkmuyorum okuyucam da tek endişelendiğim matematik çünkü sevmiyorum ilgin için tşkkür k.i.b.

drummeresra

Yeni Üye
ya ne kadar korkmasakta o derslerin temelini almamışsak yapabiliceiimizi sanmıorum..ben korkmuorum mesela artık...ama hiç yapamayan bi insan bunun üstesinden nasıl gelecek bilmiyorum...ingilizce -matematik vb dersleri söylüyorum..ama umarım bizi zorlamazlar ve kolay bi okadarda rahat geçirirler daha kayıtları yaptırmadan düşünmeye yapamayacaz diye korkmaya başladıysak başından kaybetmiş oluruz ...dinç kendimize güvenir olmalıyız ki engelleri aşalım :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara