şu ana kadar izlediğiniz en baba film ya da filmler!!!

hi-shine

Yeni Üye
*ölü gelin
*dancer in the dark
*barfly
*big fish
*pi
*guguk kuşu
*gemide
*eşkiya
ve daha niceleriii aklıma gelenler şimdilik bunlarrr

asterıx

Yeni Üye
Bu soru sorulunca aklıma ilk gelen film 6. his oluyor.Baba film diyince akla ilk gelenlerden biriside Baba serisi tabiki.Gemide filminden esinlenerek filmin devamı olan ve bana göre Türk sinaması klasikleri arasına girebilecek olan laledide bir azize ve Gemide filminin baş rol oyuncusu Erkan Canın oyunculuğunu konuşturduğu Takva filmi ilk aklıma gelenler arasında.

hi-shine

Yeni Üye
erkan can'ın oyunculuğu önünde şapka çıkarılır zaten. takva iyidir. dar alanda kısa paslaşmalar..

asterıx

Yeni Üye
Sende Erkan Can hayranısın galiba :) Tabi bu filmleri sayarken yine bana göre Türk sinamasının en iyi yönetmenlerinden biri olup,yönetmenliğinin yanı sıra seraristliği ile harikalar yaratan Serdar Akarı unutmak ne mümkün ve tabii Bardayı

pıtırcık

Yeni Üye
ben komedi fiLmi arıyorum arkadaşLar bi fikriniz varsa payLaşırmısınız :rolleyes:
bide aksiyon geriLim de oLur.

hi-shine

Yeni Üye
cheug young 7, japon filmi. ben hayatımda bu kadar güzel bi film izlemedim. komik duygusal çok güzel yani:) bunu önerebilirim. bi de serdar akardan önce nuri bilge ceylan gelir benim için.

haydaa

Yeni Üye
baba1
baba2
baba3
yüzüklerin efendisi
ölüm yarışı
büyük hesaplaşma
hepsiniz izlemenizi tavsiye ederim

jojo

Yeni Üye
yeni izlemiş olup oscarlı, etkilendiğim bi filmde benden size: 'esaretin bedeli' harikaydı! özellikle sonu feci.herşey filmin sonunda saklı.pür dikkat baştan izlenmesi gerekir.herşey filmin sonunda çözülüo.

pena

Yeni Üye
yeni izlemiş olup oscarlı, etkilendiğim bi filmde benden size: 'esaretin bedeli' harikaydı! özellikle sonu feci.herşey filmin sonunda saklı.pür dikkat baştan izlenmesi gerekir.herşey filmin sonunda çözülüo.
katılıyorum jojo sana bende çok etkilenmiştim Tim Robbins,Morgan Freeman hala tvde görsem ilk defa izler gibi izliyorum...

merwwwe

Yeni Üye
[/Cçok war ama su an aklıma gelenler constantine-300 ıspartalı-ben efsaneyim bunlar geldi aklıma :D ama sayılacak okadar film warki :DOLOR]

heartqueen

Yeni Üye
favorim My Girl (kız arkadaşım).1991 yapımı Macaulay Culkin ve Anna Chlumsky ın oynadığı bir film. ilk izlediğimde çok etkilenmiştim. 92 ya da 93 yılıydı. yıllardır arıyodum o filmi. sonunda buldum ve aynı zevkle izledim.tavsiye ederim arkadaşlar

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara