2009 final

LAL*

Yeni Üye
SLM LAR,

2 sınıf aöf öğrencisiyim.. ara sınav sonuçlarım fena değil final lerde 52-60 arası alsam geçiyorum ..

sizin çalışma sisteminiz nasıl olacak ? ilk üniteler e (ara sınavın sorumlu olduğu ünitelere ) bakacakmısınız yoksa son üniteler e bakıp ölemi çalışacaksınız???

herkese şimdiden başarılar...

тHєy

Yeni Üye
bastan sona bı goz gezdırdım .. eklerımı bulkdum ve bunlara odaklandım :)

LAL*

Yeni Üye
Bende her ders olmasada bazılarını bu tarz çalışmayı düşünüyorum...

arkadaşlar 61 kişi okumuş 1 cvp nasıl çalışcaksınız hiç fikrinizz yokmuuuu :S
çok az kaldı düzgün bir plan yapmak lazımda nasıl :S:confused:

canselen

Özel Üye
ara sınavda sorumlu oldugum derslerin konu sonu yardımcı kitaptaki testlerimi çözüp final konularını okuyup bitirdim.şimdi geçmiş yıllara ait final ve büt testlerini çözüyorum.aklıma takılan bir yer varsa üniteye ait bilgileri tekrar okuyorum.dolayısıylada ezberlemiş oluyorum;)

güldeste

Yeni Üye
bende baştan bi göz gezdiriyorum sonra son ünitelerde ağırlık olacak sonrası da soru çözme işte öyle olacak lal:):):)

rouhan1235

Yeni Üye
Ben şimdiye kadar hep yardımcı kitaplardan çalışıyordum ama sizinde bildiğiniz gibi açıköğretimde süreklilik olmadığı için gekmek çok zor bu sene sadece geçmiş yıllarda çıkmış sorulara çalıştım ve notlarım iyi sizede tavsiye ederim

decepticon

Yeni Üye
cesitli kursların dersler hakkında kısa notları oluyo bunları okuyup konu hakkında biraz bilgi sahibi olduktan sonra geçmiş 5 yılın sorularını cozeneni basaramama ihtimali yok zaten dondurup dolastırıp aynı soruları soruyolar

REAPER

Yeni Üye
işletme 3. sınıfım ara sınav notlarım 80 ve üzeriydi çalışma sitilim okulun verdiği kitapları 1 kere hepsini okuyup testlerini çözdüm daha sonra murat yayınlarını 1kere okuyup onunda testlerini bitirdim geriye kalan zamanda aöf e öğrenmedeki testleri ve geçmiş yıl sorularını çözerek değerlendirdim belki bunlar için çok uzun bir zaman lazımmış gibi gözükebilir fakat 1 günde 2 dersten 3 ünite bitirir ve daha sonra test çözerseniz bu sınavlarda başaramıcanız bir ders yok:D başarılar.....

Hazır-Cevap

Özel Üye
Yardımcı kitaplardaki konuların hepsine ve ara testleri çözdüm.Simdi test çözmeye başladım ve tekrar yaptıkca sorularda bir müddet sonra aklında kalabiliyor.

temmuz_16

Yeni Üye
ya arkadaslar bana yarıdım edınnn.nasıl gececem calısamıyorum bıturlu sınavlara yaaaaa:(işte vaktım olmuyo eve gıdıncede yorgun oluyorum.butunleme soruları kolay oluyomu butunlemede gecmek kolaymı?yardım edermısınız.işletme 3.sınıf ogrencısıyım fakat ilk senem:(

canselen

Özel Üye
;)
ya arkadaslar bana yarıdım edınnn.nasıl gececem calısamıyorum bıturlu sınavlara yaaaaa:(işte vaktım olmuyo eve gıdıncede yorgun oluyorum.butunleme soruları kolay oluyomu butunlemede gecmek kolaymı?yardım edermısınız.işletme 3.sınıf ogrencısıyım fakat ilk senem:(
bence işini büte bırakma yaz geldi sıcaklar dahada artacak ve o sıcaklardada isteksiz olacaksınız.az gayret etmeye calış.az kaldı bütü saymazsan sadece 2günlük sınavın kaldı.sonra gelsin tatil:)enazından gecmiş sınav sorularını gözden gecirin 2dersi kurtarsanız sizin için kar.büte 2 ders sonra kalan 2derside borçlu gecmiş olursunuz:)ama seneye 6-7 dersin üzerine yük biner.bence su e-öğrenmedeki sesli kitaplardan indirip cep telefonuna kaydet ve herfırsatta dinlemeye calış.bende çalısıyorum.işin yogun oldugu zamanlar işten başımı kaldıramayacak zamanlarım oldugunda oşekilde çalışıyorum.konu sonu testleride oluyor sesli kitapta.bir üniteyi yaklasık 40-45 dakıka arasında soru ve özetleriyle birlikte anlatıyor.hiç çalışmamaktansa bu şekilde çalışmakta faydalı;)hadi bakalım kolay gelsin:)

egemen_selim

Yeni Üye
ben direk finalden sorumlu oldugum üniteleri murat yardımcı kitapla okudum sonra bastan her gün bi ders murat soru bankasının sorularını çözüyorum inşallah geceriz

FOREVER8688

Yeni Üye
büt daha zor dostum sakın kolay rahat geçeriz hissine kapılmayın
finallerde işi bitirmeye bakın

daghan

Yeni Üye
1.sınıfta bende davranıs bılımlerı matematık ve genel muhasebeden
büte kalmıstım

yazın, oturup calıstım
yazlıkda sezlongda otururken bıle calısmıstım hatta o kadar kı zevk bıle almıstım

sonucta davranısla muhasebeden 77 alıp geçmıstım
matematıkden ıse 54 de kalıp borclu geçmıstım ...

maximim 1-2 ders bırakılırsa butte çalısmak sıkmayabılır :D

temmuz_16

Yeni Üye
OOFFFFFFFFFF E-OGRENME PORTALINI NASIL INDIRCEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.......:confused:

temmuz_16

Yeni Üye
ya arkadaslarım aranızda 4.sınıf ısletme okuyanınız yokmu nasıl gecmıs 4 e kadar,nasıl calısabılıyorlar.ya cok zormus okula gıtmeden okumak yaaa.bıtırmekte ıstıyorum.ama bole olursa ve kalırsam bıdaha sureklı okadar harcı nasıl yatırırım yaaaaa:((((

zynp_55

Yeni Üye
E-öğrenmeden indirilmiyorum bende denedim olmadı banada ctrl p yap dediler bende biliyorumda onu yapmayı olmuyor öylede yazdırmıyorrr :(

halit saner

Yeni Üye
arkadaşlar bugün girmiş olduğumuz aöf final sorularını nereden bula bilirim lütfen yardımcı olun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ