Zamanla

BURCU

Çok Özel Üye
Zamanla
Dinlendirdim yüreğimi bunca zaman... Kıyılarına çarpan aşk parçacıklarını görmemekcesine..

Yorgundum, kimi yerlerine yara almış bedenimle bitiklerdeydim.. Son bi nefes çektim içime ve yol aldım, devam ettim yoluma...

Geçmişte kalan günlerimden damlayan senlerle yabancılaştım... Seni unutmak için her bir evrede bir tane daha ben ektim gözlerime.. Özlediğim zamanlarda ise, yutkundum atamadım bir anda içimden..

Bekler oldum son günlerini sayarken ömrümde.. Biliyordum bitecekti parça parca oluşan acımla oluşan senler.. Körerecekti içimde beliren sevgin.. Zamanla yol alacaktım seni ise zamanın ardında bırakacaktım..

Unutacaktım, Seninle ilgili her ne varsa, öylece tozlanmaya bıracaktım zamanla.. Ve daha ilerledikçe o tozlardan bile eser kalmayacaktı, seni hatırlatacak...

Rüzgarla dans edercesine yol alıyordum... Bir yanımda sen vardın , öbür yanımda zaman... Biliyordum, yol aldıkça parça parça dökülecektin,azalacaktın ... Zaman geçecekti seni ve bende zamana tutunup yok edecektim seni...

Üzülmüyordum eskisi gibi, ağlamıyordum artık... Yokluğun benimle zaman arasında gidip gelmekteydi ... Yüzün silikleştikçe gözlerimde, sen daha bi küçülüyordun yüreğimde... Düşünmüyordum eskiye nazaran, çok nadir geliyordun aklıma .. Biliyordum çünkü, zaman yanımdaydı ve beni üzmemek için, daha bi sarılıyordu bana...

Sevgimdi, seni bu zamana kadar benimle ilerleten.. Varlığındı sevgini daha bi derinleştiren..
Bana kattığın acıları saymıyorum bile.. Tutunduğum dalların en çürük parçası desemde düşmedim hala..

Çünkü zaman yanımda, her ne kadar ardından koşsamda, o hep geçmişi silerek ilerliyor..
Üzülmüyorum artık eskisi gibi yanımda dayanağım zamanla koşuyorum sensizliğin yollarına... Aklımda nice kelime körermiş bide sen körersen çok mu zamanla...

pena

Yeni Üye
yüreğine sağlık yaa ben bu gece ortaya karışık bir ruh hali almışken senin paylaşımla iyce dağıldım...süperr

rainbow

Özel Üye
ooooofff burcu böyle yazmaya dewam edersenn bana uyku yook bu gece.....
emeğine sağlıkkk:):)

BURCU

Çok Özel Üye
Yıktım demi ortalığı daha yazamam heralde aslında yazasım varda ellerim bide beynim ağrıdı :D artık yarın devam ederim... Teşekkürler gözlerinizi ve yüreğinizi yorduğunuz için :)

pena

Yeni Üye
yürekten paylaşılanlara yorulan gözler feda olsun;)

gözen

Özel Üye
Bir yanımda sen vardın , öbür yanımda zaman...
keşke herşey unutabilinse yok olunabilse zamanla ama..
yaralar geçmiyor sadece izleri kalıyor..
yine dağıttı beni,çok içtendi,kalemine sağlık...

weeping eyes

Özel Üye
gene gece gece ilk başta ben olmak üzere kimseyi uyutmadın :):)
yüreğine sağlık hiba...

güldeste

Yeni Üye
gene döktürmüşsün burcu ama artık umut dolu yazılarını şiirlerini paylaşsanda moral bulsak...zaman silmiyor gönül yaralarını aslında zamanla aklımızı geliyor yine canımız yanıyor...ve yine canım yandı ve yine yaram acıdı...daha senin yazılarını,şiirleri okumicam canımı acıtıyon:):):)...şaka şaka paylaşım için teşekkürler...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO