10 Şehidimize Allahtan Rahmet Diliyoruz

asterıx

Yeni Üye
25 yıl.. artık söylenecek ne söz,ne de yazılacak kelime kaldı.Bu gün toprağa verilen şehitlerimize allahtan rahmet alilelerine sabırlar diliyorum,dilekolay 25 yılda 20 yaşında kaçıncı şehit!?

jojo

Yeni Üye
teşekkürler asterix! bende senin sayende buradan şehitlerimize allahtan rahmet dilerim. kaçıncı bu yaa:(:mad: ailelerine büyük sabır:(

rainbow

Özel Üye
bende yeter diyoruum .başka birşey diyemiyoruum....asıl anneler ne haldeler ...............allahtan rahmet diliyoruumm....şehitlerimizee...
teşekkürler....

Toprak63

Yeni Üye
10 Askerimizin şehit olması biraz enteresan

bedelli askerliğin gündeme geldiği gün oldu :confused:

ki o makinelerimizi birçok avrupa devletleri sipariş etmişti bu kadar basit ve dandik olsa kimse sipariş edermi.Bence açıklama çok basit yok efendim bazı askerlerimizin başı demire çarptıda şehit oldu ne alaka ?Mayına dayanıklı 4,5 cm kalınlığında çelikten kurşundan toptan tüfekten gülleden,mayından,ateşten, kalleşten, mızrakla gürzden, dabbet'ül arzdan, yedi düvelden korku nedir bilmeyen askeri araç nasıl olurda kendisiyle çelişir anlam veremedim. Yazık oldu o askerlerimize bedelli askerlik için bedel ödedik

nigar unutulmaz

Yeni Üye
şehitlerimize allahtan rahmet ailelerinede baş sağlığı diliyorum
bedelli askerlik bence zaten çok saçma bir olay... Parası olan ödüyo olmayan ölüyo bu nasıl bir adaletsizliktir.bunu kendine yedirip bedelli yapanlarıda açıkçası kınıyorum.

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
yine büyük bir acı yaşadık şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerinede sabırlar diliyorum.
ulus olarak başımız sağolsun.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara