aöf desteğe çokkk teşekkürler:)

fake

Yeni Üye
aöf okumaktan gurur duyuyorum ve bu şekilde 3. sınıfa kadar geldim ve bu zamana kadar kendimi çevreme çok iyi ifade etsemde okulumla ilgili anlayan insan sayısı çok azdı gerçekten ama bu siteyle tanışalı az olmasına rağmen çok seviyorum çünkü en azından biliyorum beni anlayan ve benim gibi bir çok insanında burda olması beni çok mutlu ediyor gerçekten bu sitenin kurucularına ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.......

asterıx

Yeni Üye
Aramızda olduğun için ve bu yola bizimle beraber devam ettiğn için bizde sana teşekkür ederiz fake

sessiz-çıglık

Yeni Üye
gerçekten de aofdesteği hazırlayanların yüreklerine sağlık bu site sayesin de aof nin ne demek olduğu daha iyi bi anlaşıldı ve bu aof sayesin de bütün derslerimi verdim çoooooooook teşekkürler hem de çoooooooooooooooookkkkkk iyi ki var aofdestek ve aof ailesi

Garbino

Özel Üye
Sitemiz hakkında ki güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz... aofdestek.net sizlerle her geçen gün biraz daha büyüyor ve konumunda liderlik için oynuyor...
Bizlerin yanında olduğunuz için, size biz teşekkür ederiz...

aofdestek.net YÖNETİMİ

canselen

Özel Üye
asıl biz teşekkür ederiz arkadaşlar.böyle yaklaşımlarınız bizi daha cok motive ediyor.sizlerden istek gelecek bizlerde elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.bizler aöf destek net ailesi olarak sizler sayesinde varız.desteğiniz için teşekkürler.sizlere faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize;)

haydaa

Yeni Üye
bende fake ile sahibim. böyle bir sitede olmaktan da çok ama çok mutluyum:)

çok pardon aynı görüşe sahibim demiştim.kelimeyi yazmayı unutmuşum

--merve--

Yeni Üye
bende cok teşekkür ederim gerçekten de aofdesteği hazırlayanların yüreklerine sağlıkböyle bir sitede olmaktan da çok ama çok mutluyum
iyi ki var aofdestek ve aof ailesi bu sitenin kurucularına ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum haytta hersey istediğinzi gibi olur teşekkürler saolun;):)

catzilla

Yeni Üye
Bu sitede emeği geçen tüm arkadaşlara ve tüm üye arkadaşlara yürekten teşekkürler...;)

tbua

Yeni Üye
bende çok teşekkür ediyorum bu sitenin kurmundan devamını sağlayan, emeği geçen herkese,hepinize..
seviyeli bilgilendirici ve eğlenceli bi dolu paylaşımlarınız, yardımlarınız için.
iyi ki varsınız

Hazır-Cevap

Özel Üye
Aynı şekilde bende bu siteyi hazırlayan,emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Yeni üyelerden sayılırım açıkögretime dgs ile devam ediyorum.Bu sene ilk senem olmasına rağmen buradan faydalandığım bilgiler için teşekkür ederim.
Yalnız database error hatası bence hala aynı.Sanırım bu da yoğunluktan kaynaklanan bir sorun...

sanko86

Yeni Üye
Çözüm için çalışıldığını biliyorum.Umarım kısa zamanda çözüme ulaşılır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw