şikayetim var hey sesimi duyan yok mu?

güldeste

Yeni Üye
evet doğru okudunuz şikayetim var ya:)şu doçentlik mevkisinden bunaldım.yazıyorum yazıyorum hala doçentim ya bunun bir üst mevkisi yok mu ona atanmak istiyorum...bitmedi birde şu tecrübe puanım hep sabit kalıyo zaten o puan nasıl yükseliyo onu bile anlamış değilim.yeni üyelerde bile aynı tecrübe puanı görüyorum...diyorum daha dün üye oldular bizi geçiyolar olmaz ki böyle büyüğe saygı yok:D:D:D kısacası yerimden sıkıldım:):):(:(:(

güldeste

Yeni Üye
ne demek şimdi bu ben luzumsuz işlerle mi uğraşıyorum öylemi demek istedin arkadaşım

MatmazeL

Özel Üye
Arkadaşlar bildiğiniz ve gördüğünüz gibi hergeçen gün biraz daha büyüyor ve biraz daha gelişiyoruz.
Buna paralel olarak bizde sitemizde bi takım değişiklikler yapma kararı aldık. Bunlardan ilki ise rütbelendirme oldu.
Bundan sonra üye arkadaşlarımız, yazdıkları mesaj karşılığında rütbe alacaktır. Bu hem paylaşımlarımızı körüklücek, hemde dahada büyümemize olanak sağlıcaktır.

İşte yeni üye rütbeleri ve mesaj sayılarına göre dağılımı:

1-25 mesaj = Acemi
25-50 mesaj = Öğrenci
50-100 mesaj = Stajyer
100-250 mesaj = Asistan Dr.
250-500 mesaj = Doçent
500-1000 mesaj = Yardımcı Profosör
1000 - 2000 mesaj = Profosör
2000+ mesaj = Ordinaryus

Herkese iyi paylaşımlar dileriz...

aofdestek.net Yönetimi
Umarım bu bilgi işine yarar güldestecim:)
Hiçte luzumsuz bişi deıl sen merak etme (=

güldeste

Yeni Üye
sağol regina bilgin için az kalmış atanmama sanırım biraz daha sabır ve mesaj lazım:)peki tecrübe puanı neye göre belirleniyo onun içinde bilgi verirsen sevinirim.

MatmazeL

Özel Üye
Bn yada başka bi üye mesajını değerlendırdıkçe artıyo o (=
Konu açarkta zamanla yawaş yawaş artıo :)

rainbow

Özel Üye
Sağol yha ipekcim...kaç gündür bu arkadaşımın mesajını cewaplayan bir MOD arkadaşım yoktu...çok ilgimi çekti..:cool:sağol canım....:cool:

By_tr

Özel Üye
ya hemşo amma büyüttün sende ya meclise gensoru vermediğin kaldıydı ha
sen gönlümüzün modusun boşver markayı

harun_73

Özel Üye
yazdıklarımı kimse üstüne almasın güldeste kardeşim üstüne alınma senin için söylemedim sadece 2 yııla yakındır üyeyim tecrübe puanım az onu dile getirmeye çalıştım kimse üstüne alınmasın ... herkese bol mesajlar;)

harun_73

Özel Üye
ben şimdi buraya yorum yazdım neden yazdığım mesajı göremiyorum birileri mesajlarımı kaldırıyor anlamdım :confused:neler oluyo kaç defadır bu sorunu yaşıyorum neden mesajlarım siliniyor möderatörlerden açıklama bekliyorum

MatmazeL

Özel Üye
yazdıklarımı kimse üstüne almasın güldeste kardeşim üstüne alınma senin için söylemedim sadece 2 yııla yakındır üyeyim tecrübe puanım az onu dile getirmeye çalıştım kimse üstüne alınmasın ... herkese bol mesajlar;)

ben şimdi buraya yorum yazdım neden yazdığım mesajı göremiyorum birileri mesajlarımı kaldırıyor anlamdım :confused:neler oluyo kaç defadır bu sorunu yaşıyorum neden mesajlarım siliniyor möderatörlerden açıklama bekliyorum
İki yazdıgınız msjda duruyo + kim ndn sılsın msjlarınızı ?

harun_73

Özel Üye
açık fakülte genel bölümün de konu açmıştım belki arkadaşlar cevap yazmıştır diye baktım bir türlü bulamadım bir onu da bakabilir misiné halkla ilişkiler bölümü öğrencilerinin dikktine başlığı altın da konu açmıştım bulamıyorum bir el atsan memnun olurum teşekkürler

MatmazeL

Özel Üye
Rica ederiz fakat msjlarım konularım siliniyor diyerek bizleri zan altında bırakmazsanız sorun olmas biz elımızden geldıgınce yardımcı oluyorus zaten ;)

güldeste

Yeni Üye
ooooooooo ben soru sordum milletin yarasını aştım galiba:)harun arkadaşım açıklama yaptığın için teşekkür ederim çünkü gerçekten dediğin sözde kendi üstüme alınmıştım.gerçi şikayetinde pek olumlu bulmuyorum tepki göstermeden önce neden böyle oluyor acaba bir sorun mu var demek yerine birden tepki gösteriyorsunuz sadece senin için demiyorum bu lafımı...ama buradaki arkadaşlar bence ellerinden geleni yapmaya çalışıyor mutlaka sorunlar oluyordur.ama bu sorunlar elden gelen bişey değil.bu konuda biraz daha kibar olabiliriz hepimiz sonuçta bu site hepimizin onlar kurmuş olabilir ama hepimizin gücüyle işliyor işin özü hepimize bir aileyiz burada
bazen en yakın arkadaşlarımıza bile anlatamadığımız sorunları burada birbirimize analatıyoruz.yapamadığımız soruları paylaşıyor yardım ediyoruz.eğleniyor eğlendiriyoruz.hoş zaman geçiriyoruz.belki sen siteye pek girmiyor ya da sadece bilgi almak için giriyor olabilirsin.zamanın olmaya bilir ama şikayet ederken lütfen biraz daha hasssas olalım.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara