BABANIZIMI çok seviyosunuz yoksa ANNENİMİZİ:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
küçüklüğümden beri hep bana sorduklarında annemden çekindiğim için annemi seviyorum derdim ama her zaman babamı çok sevmişimdir.Benim için babam bi yana dünya,herşey,herkes başka bi yana ya sizin için:)

güldeste

Yeni Üye
benim için de babam bir yana dünya bir yana.annemide çok seviyorum hatta küçükkken annnemi daha çok sevdiğimi zannnederdim ama büyüdükçe kimi daha çok sevdiğini anlıyorsun .babam daha baskın çıkıyor içimde

buket06

Yeni Üye
anneminde babamında yeri ayrıdır bende ikisinide canımdan çok seviyorum:) ama anneme daha düşkünümdür anneme hiç kıyamam:):):):):)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
annem otoriter olmaya çalışır evde ben bu huyuna uyuz olurum işte annemin babamla her konuda konuşurum her yere giderim annemle ise markete bile gitmem çünkü anlaşamayız ama anneannemi annemden de çok severim:)

meleeek

Yeni Üye
her ikisininde yeri ayrıdır birini fazla seversem diğerine haksızlık olur her ikisininde üzerimde hakkı çoktur... allah kimseyi annesinden ve babasından ayırmasın amin

graal89

♥ Ankaragücü ♥
saçmaysa cevap vermeyebilrdin dostum . o şekilde düşünecek olursan forumda bi çok şey saçma olabilir.

güldeste

Yeni Üye
çok saçma bi soru bence:( bana öyle geldi yani.
katılmıyorum saçma olduğuna...ben ilk okuduğumda bu konuyu hiç düşünmediğimi farkettim.insan illa ikisinide sevecek ya da sevmeyecek diye bişey yok.zaten annemi çok seviyorum dediğinde babandan nefret ediyosun demekte değil.arkadaşımız merak etmiş sormuş.fikrini yazıp yazmamak sizin elinizde ve madem saçma bulunuyo bari hiç bişey yazmayın sinir bozacak cümleler kullanmayalım arkadaşlar lütfen

Sonkez

Özel Üye
görecelik görelilik denen bişey var kardeşim. senin begendigini ben begenmem benim begendigimi sen begenmessin bu hep böyledir ;) sacma bulduysan yapman gereken tek şey başkalarının düşüncelerine saygı göstermendir ;) bnm için 2side eşit sevgide ALLAH anamızı babamızı sevdiklerimizi başımızdan eksik etmesin....

blue_eye

Yeni Üye
hiç de saçma degil arkadaşım.herkes eşit derecede sevilecek diye bir kaide mi var.hem bu soru yüzyıllardır çocuklara sorulur..sen ilk defa duydun galiba...
çocuklar kendilerine yakın hissettiğine biraz daha çok sevgiyle yaklaşır..ama demek degildirki öbür ebebeyn hiç sevilmiyor..tabikiiii ikiside sevilir ama bir kefe mutlaka agır basar..
ama sana saçma geldiyse arkadaşımızı kırmamak adına yorum yazmama hakkını da kullanabilirdin..
hepimiz burda birşeyler paylaşıyoruz....arkadaşız ...kardeşiz....
lütfen birbirimize köstek yerine destek olalım saygıyı elden bırakmayalım.eleştiri yazarken bile kırıcı olmamasına karşımızdakini rencide etmemesine kısaca seviyeli olmaya çalışalım.....olumlu ve ılımlı olmaya çalışalım..olurmu arkadaşım
hepimiz için geçerli.:):):) fikirlere saygı göstermeyi ögrenmeliyiz artık:):)

hi-shine

Yeni Üye
fikirlere saygı göstermeliyiz artık diyen sensin,o zaman benim bu fikrimede saygı göster. ben ona şahsına kötü bişey demiyorum ki. sana katılmıyorum ama saygı duyuyorum diyebilirdin. bu kadar çok açıklama biraz mübalağa olmuş:) hani, şu soru için tartışmaya değmez yani.

hi-shine

Yeni Üye
görecelik görelilik denen bişey var kardeşim. senin begendigini ben begenmem benim begendigimi sen begenmessin bu hep böyledir ;) sacma bulduysan yapman gereken tek şey başkalarının düşüncelerine saygı göstermendir ;) bnm için 2side eşit sevgide ALLAH anamızı babamızı sevdiklerimizi başımızdan eksik etmesin....
burada benim düşünceme saygısızlık oldu. ben orada bence soru saçma olmuş dedim. bu kadar yani bundan ibaret.

Sonkez

Özel Üye
fikirlere saygı göstermeliyiz artık diyen sensin,o zaman benim bu fikrimede saygı göster. ben ona şahsına kötü bişey demiyorum ki. sana katılmıyorum ama saygı duyuyorum diyebilirdin. bu kadar çok açıklama biraz mübalağa olmuş:) hani, şu soru için tartışmaya değmez yani.
sen graal89 kardeşime konu cok sacma diyeceqine sayqı duyuyorum actıqın içinde diyebilirdin...neyse tartısmaya degmez , degse bile tartısma platformu degil burası ztn ;)

nigar unutulmaz

Yeni Üye
ben de küçükken babamı çok severdim....halada severim.o benim tam bir erkek modelimdi....ve ben 10 yaşındayken babam vefat etti.
annemin altı kızı yetiştirmek için nasıl çabaladığını gördüm..okut büyüt evlendir...o kadar fedakardıki anllatmam için kelimeler çok zayıf kalıyor......hayatını bizim için resmen adamıştı ..düşünürdüm eğer annem önce ölmüş olsaydı babam kesin evlenirdi ..ve üvey anneyle yetişmiş olurduk belkide çok iyi biri olurdu ama yinede annem gibi olamazdı....ben evlenmeden öncede annemi kaybettim....hayat o kadar zormuşki bunu annem ölünce daha iyi anladım...evet ben annemi herşeyin üsstünde bir sevgiyle seviyorum......hiç unutmadım unutamamda...evlendim çocuklarım var ama hala annemi ve o sıcak sevgisini arıyorum...sizede tavsiyem ikisininde kıymetini yaşıyorken bilin....hani derler ya kör ölür badem gözlü olur siz işte onlardan olmayın..her fırsatta onları ne kadar çok sevdiğinizi onlara söyleyin...sevgiyle kalın

Sonkez

Özel Üye
ben de küçükken babamı çok severdim....halada severim.o benim tam bir erkek modelimdi....ve ben 10 yaşındayken babam vefat etti.
annemin altı kızı yetiştirmek için nasıl çabaladığını gördüm..okut büyüt evlendir...o kadar fedakardıki anllatmam için kelimeler çok zayıf kalıyor......hayatını bizim için resmen adamıştı ..düşünürdüm eğer annem önce ölmüş olsaydı babam kesin evlenirdi ..ve üvey anneyle yetişmiş olurduk belkide çok iyi biri olurdu ama yinede annem gibi olamazdı....ben evlenmeden öncede annemi kaybettim....hayat o kadar zormuşki bunu annem ölünce daha iyi anladım...evet ben annemi herşeyin üsstünde bir sevgiyle seviyorum......hiç unutmadım unutamamda...evlendim çocuklarım var ama hala annemi ve o sıcak sevgisini arıyorum...sizede tavsiyem ikisininde kıymetini yaşıyorken bilin....hani derler ya kör ölür badem gözlü olur siz işte onlardan olmayın..her fırsatta onları ne kadar çok sevdiğinizi onlara söyleyin...sevgiyle kalın

hayatın neyi getirdiqi beLLi oLmadıqı qibi neLeride götürdüqü beLLi oLmuyor .üzüldüm senin adına. mekanLarı cennet oLsun.. ALLAH aiLenLe sevdikLerinLe uzun ömürLü güzel qünLer yaşamayı nasip eyLesin....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara