kendini tanımlayacak olsanız nasıl tanımlardınız:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Ben çok konuşan,gezmeyi,gülmeyi,arkadaşlarımı,siyasi kitaplar okumayı seven.yalaka,yılışık ve kendini beğenmiş insanlardan nefret eden.tüm ANKARAGÜCÜ maçlarına giden ve BABAM için herşeyi yapan bir insan olarak kendimi tanıtabilirim.siz kendinizi nasıl tanıtırsınız:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kırılgan,narin,kibar,yerine göre sinirli,iyi niyetli,ehh biraz alıngan bir de duygusal.Yalan söyleyen,dürüst olmayan insanları hayatından bir kalemde silen,geri dönüşümü olmaksızın arkadaşlıklarını bitiren,kuralcı,disiplinli...Bu kadar yeterli:)

Efsunnn

Yeni Üye
nasıl tarif etsem acep güzel bişey yazsam kendimi övmüş gibi olacam hiç sevmem kendimi övmeyi unutmadan bak bu en belirgin özelliğim :D kötü bişey de yazamamki ben kendime kıyamam :D:D:D

By_tr

Özel Üye
hayatın rrnklerini görmeye çalışan küçük şeylerden mutlukuu duymayı zorda olsa başarmış
insanı,doğayı hayvanları sever genede içine sığmaz bitmek tükenmek bilmez bir kaynak taşır :p
bu ne ya abartıım galiba
affınıza mahcuben:cool:

FaTTiK

Yeni Üye
hayatın rrnklerini görmeye çalışan küçük şeylerden mutlukuu duymayı zorda olsa başarmış
insanı,doğayı hayvanları sever genede içine sığmaz bitmek tükenmek bilmez bir kaynak taşır :p
bu ne ya abartıım galiba
affınıza mahcuben:cool:
bencede abartmışsın uyus:))))) Konuya gelince kendimi tanımlamayı sevmem tam anlamıyla mükemmelim:D:D:D:D

Sonkez

Özel Üye
ben hiç kendimi nasıl tanımlarım diye düşünmedim...ben böyleyim şöyleyim desemde sonucta tanıyan zaten ögrendigi ve yaşadıgı kadar biliyor...Çünki anlık olaylar insanları yanlıs tanıtmaya yönlendirebiliyor ipek kardeşim en iyi bunu bilen bagnaz igg bögkk olarak biliyordu beni :D ama suan soracak olursak ve kendininde dedigi gibi hiçte öyle degilmissin diyor :) anlatmak istedigim bu işte...bu yüzden beni forumda en iyi tanıyanlardan yani onur ve ipek kardeşimden kendim için beni tanımlamalarını istiyorum....:) ayrıca ipek kardeşiminde ilk tanıstıgımızda beni nasıl tanımladıgını ve suan nasıl tanımladıgını
yazmalarını rica ediyorum ve merakla bekliyorum...:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
seni kendin için tanımlıyorum engin dostum:)seni tanıdığım kadarı ile öncelikle çok neşeli ve zeki bi insansın.senle tanışmamız samimi olmamız çok ama çok ani oldu ama içinde kötülük olmayan harbi adam derler ya o cinsten birisin.yaptığım şakaları kaldıran sevecen bi insansın.bakalım pazartesi seni daha ii tanıycam gerçide tek kelime ile BABACAN SEN ÇOOOK İİSİN la:)(sen onu anladın:)hadi sende beni tanımla o zaman başkan:)

MatmazeL

Özel Üye
Birde ben anLatayım :D
Kanks sansür yok bak ama msnde nasıL konuşuyosam sana öle yazıcam saf artıst martıst artık Allah ne verdıyse :p :D:D

Engin tam bi abi çok iyi bi insan :)
Çok kötü bi şekılde tanıŞmıştık gerçekten böğğk bağnaz bi insandı ama öle değiLmiş.Onurunda dediği gibi çok neşeLi esprılı sıcakkanLı kereta :D
Nasıl rica edıo msnden yaz yaz dıo sormayın :p:p :D
Şaka bi yana gerçekten ii bi insan ve iiki var artıst abüm :)
He bide şu zaLim kalpsız ınsanların ondan öğrenceği çok şey var ;)

Sonkez

Özel Üye
Çok teşekkür ediyorum canlarım...Hepsi sizlerin yüreginizin temizliginden kaynaklanıyor buna emin olun....İyiki varsınız....

Onur : Hayatta insanların pişmanlıkları olur bazen sen benim için öylesin seni tanıdıgım güne ***** olsun....:D:D ben birini tanımlamayıda sevmem aslında ama tanımlayacak olursak ; çok sıcak kanlı , içten , samimi , vefalı iyi niyetli... halı saha maclarına cok düşkün forması için terinin son damlasına kadar mücadele veren bir üst lige cıkmak ve o ligin formasını giymek için çabalayan bir kardeşim.... (Anladın sen onu ):D:D iyiki varsın...Dur biraz fiyakalı olsun :D

Cana yakınLık oRaNı
██████████ 95%
İçtenLik oRaNı
███████████ 96%
Sıcak kanLıLık oRaNı
████████████ 98%
Formayı giyMek İçin Verdigi Çaba oRaNı
█████████████ 99%
TopLam SoNuÇ = 100% ;)

İpek : Kalbinin saflıgı ve temizligi tüm bedenini ele geçirmiş :D kalp kapakcıkları ve alyuvarları iyilikle beslenmiş masumlukla ögütülmüş ve şekerlikle yorulmus sonuctada ortaya yardım sever bir iyilik meLegi cıkmıs.... o melek abünün guLü ;) iyiki varsın..Onurunki fiyakalı olurda abünün guLününki olmazmı heç :D

ŞeKeRLik oRaNı
██████████ 95%
TaTLıLık oRaNı
███████████ 96%
SeMPaTikLik oRaNı
████████████ 98%
GüZeLLiK oRaNı
█████████████ 99%
TopLam SoNuÇ = 100% ;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR