Matematik çözemiyorum diyenler...

bahattin

Yeni Üye
ben matematikte 2+2=4 ten başka hiç bir şeyden anlamam.:D
arkadaşlar bende öyleydim
ve matematik yüzünden2. sınıfı 3 sene tekrar etmek zorunda kaldım.ama öyle bir çözüm buldum ki ne dersane ne başka birşey
ilk umutun cd seti var ben aldım. 79 ve 69 gibi notlarla geçtim.yıllarca boşuna gidip gelmişim cd setinin çok faydası oluyor.düzenli çalışınca öğrenip birde başkalarına bile öğretecek dereceye gelmiştim.masrafları düşününce cd seti ucuz kalıyor.ben 60 liraya almıştım cd setini. matematikten zorlanan herkese altın bir çözüm yolu. sonra bana dua etmeyi unutmayın.:D

Deniz_silent

Yeni Üye
Gözünü seveyim matamatiğin keşke hepsi matamatik gibi olsa iş formülleri ezberelemkte sayıları yerine koy zaten sayılar topla cıkar böl diyor aöf matatatiğindeki konuşlar zaten fıstık gibi bi limit bi matrisler olsun kalem oynatmadan yapılan işlemler sonra integral olsun determinat olsun onlar cok kolay çözüm kümesi soruları orta okul sorularıyla aynı inanmayan açıp baksın matamatik kolay onu zor yapan yine bizleriz

önce konuyu cok iyi anla ve sadece soru çöz böyle böle yap ve cıkmış büt sorularını cöz
orta okulda determinant mı var kardeşim akıllı akıllı konuşma :mad: anladık yapıyosun!

tek28

Yeni Üye
Arasınava calışmadığım halde 50 aldım. Finale o kadar calıştığım halde 50 alıpta gecemedim. Nedeni bu zamana kadar cıkan bütün sorulara calıştım. Bu sınav değişik geldi. Bir tane küme sorusu bile yoktu. Bütte kurtarcam artık. Ne yapalım.

hamide_c87

Yeni Üye
bende korkuyorum aslında keske muhasebe gıbı olsa mat ve iktisat da :eek:

mrcorganizasyon

Yeni Üye
Slm arkadaşlar öncelikle bu sitenin hazırlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim ellerinize sağlık gerçekten çok güzel lmuş fakat ufak bir sorun var soruların cevapları çok geç gelmesi inşallah bu sorunun en kısa sürede çözülmesi dileğiyle ..

pamuk prensess

Yeni Üye
arkadaşlar bende wermiyordum bu ders yüzünden 3 e geçememiştim murata gittim hocamdan alllah razı olsun herşeyi öğretii.hiç temelim yoktu.şimdi geçtim şükür 3.sınıftayım.inş. geçersiiniz.

YaKaMoZ

Yeni Üye
Bence de matematiğin başaramamanın kaynağı çalışmamak.Çalışmak zor geliyor.Bir de yeterince bilgi olmayınca insanı sıkıyor.Zaten Anadolu Üniversitesi'nin sitesindeki videolar berbat.Hiç izleyip de aklınızı karıştırmayın.Ben matematik tüzünden 3. sınıfa geçemedim ve kaldım.Sonra bir dershaneye gittim.Ve vizem süper geçti 96 aldım sadece bir sorum yanlıştı.Finalden de 62 aldım ve ortalamam 72 di galiba.Eğer parasal olarak sorunlarınız varsa şöyle düşünün.Zaten siz sınıfta kaldığınız zaman harcı yatıracaksınız.Bence bunun yerine o parayla dershaneye gidin hem de dershane daha ucuza geliyor.Mesela ben 200 TL ye yazılmıştım bir ders 1 sene boyunca.Hem de seneniz kaybolmamış olur.

özledim

Yeni Üye
çalışmadan hiç bişe olmuo ben bunu çok ii anladım...

ehlnH

Yeni Üye
nasıl çalıştın matematiğe bana da söyler misin ikinci sınıftayım ama iki yıldır matematiği veremiyorum

saboog

Yeni Üye
Bölüm:
Bankacılık ve Sigortacılık
ne diyeLim emeğine sağLık ama haLa korku geçmedi :S

ozguraksoy

Yeni Üye
matematik

arkadaslar inanın ben hic anlamıodum sonra özel ders alim dedim hepsi cok pahalı ama arastırırken bi site buldum hem uygun hemde cok kolay anlatıyolar matematiği çözdüm sayelerinde isterseniz bi bakın derim Özel Ders

pegasus_dna

Forum Editörü
bende netten yararlanabilceğiniz bir hoca adı verebilirim görüntülü anlatımı var ekol hoca

eshin

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Benimde muzdarip olduğum tek ders matematik..aöf 1. sınıf'ı matematikten kalmak şartıyla geçtim..ama bu sene kesinlikle bu dersi vermek zorundayım..bildiğiniz iyi bir kurs yada hoca varsa yardımlarınızı rica edicem..

teşekkürler.. :)

ferhattas

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
ya bu nekadar güzel ve hoş bir temenni mesajı
konuya alışılmışın dışında farklı bir pencereden bakışınız bizlerde de değişik bir algının olulşumuna sebebiyet verd,
eyvallah,

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara