2008-2009 sezon klibimiz

Sonkez

Özel Üye
Onurum ben fbliyim ayrıca g.antepsporLuyum...sende kardeşimsin ankaragüclüde oluruz :) Anadolu takımlarıda destek vermek gerek zaten lige renk katmak istiyorsak...Klip güzelmiş izledim..varsa bu KLib i Msnden at bana...ufaktan klibleri birlestirip 1 cd yapmayı düşünüyorum...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
illaki abi herkes fb,gs.bjk yi tutar ama anadolu kulüplerine destek vermek başka bişeydir.olur Enginim msnden atarım ben sana bu videoyu hem benim deplasman videoları ve biçok resim var sendeklieride birleştirir.güzel bişeyler yaparız kanks:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kocaelispor gibi taraftarda hiçbir yerde yok...
Her ne kadar düşmüş olsada son snye kadar takımına destek vermekten yılmayan taraftar...;):rolleyes:

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Kocaelispor gibi taraftarda hiçbir yerde yok...
Her ne kadar düşmüş olsada son snye kadar takımına destek vermekten yılmayan taraftar...;):rolleyes:
dostum kocaelispor un düşmesini inan istemezdim.kocaeli nin müthiş taraftarı var ve kendi evinizde çok etkilisiniz sizin gibi taraftarı olup süper lige renk veren takımların düşmemesi lazım.ama deplasmanda etkili olmayısounuz ben bu sezon kocaelideki maça geldim müthiş bi atmosfer vardı ama ankarada ki maçta bizim şovumuzu yetinmekle kaldınız:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
dostum kocaelispor un düşmesini inan istemezdim.kocaeli nin müthiş taraftarı var ve kendi evinizde çok etkilisiniz sizin gibi taraftarı olup süper lige renk veren takımların düşmemesi lazım.ama deplasmanda etkili olmayısounuz ben bu sezon kocaelideki maça geldim müthiş bi atmosfer vardı ama ankarada ki maçta bizim şovumuzu yetinmekle kaldınız:)
Söyle bir durum var tabii bilet fiyatları ucuz olunca Ankarada kim olsa gider...Her iki tarafıda izlemek keyif almak adına...;) Bir de bizim taraftarımıza sadece sayılı bilet verilince hatta biraz daha pahalı satılınca ve de kendi taraftarınızı doldurup show sergilemeniz doğal diye düsünüyorum :)
Seninde dediğin gibi süper lige renk katan takımız ve geçmişe baktığın zaman ne kadar başarılı olduğumuzu söylememe gerek yok..Bu sene biraz şanssızlıktan dolayı da bu duruma gelindi..Ne diyelim Sağlık Olsun...;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bu bence bilet fiyatlarının ucuz olması ile alakalı değil dostum biz ankarada küme düşeceğimiz zaman bile 20 bin kişi ile oynadık klibi izlediysen orda kocaeli maçından kareler de vardı.biz takımı gerçekten seviyoruz ben maçlara 50 lira veripte girdiğimde oldu.50 kuruş veripte girdiğimde oldu para vermeden girdiğimde oldu.deplasmana kendi imkanımızla çok gittik.bizimki biletin ucuz olması ile alakalı değil.umarım sizde tekrarda süper lige çıkarsınız seneye şahsen sevinirim.hodri meydan grubundan haluk abi vardı oda iyi bi insan tanıdığım kdarı ile:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Ben kimseyı tanımıyorum sadece izlediğim kadarıyla yorumlarımı belirtmek istedim...Herkes için iyi bir lig olsun...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla benim kocaelide tanıştığım arkadaşlar var ama hepsinin adını bilmiyorum kocaelisporu da severim sizin için iyi bi lig olmasını isterim sizi tekrar süper ligde görmek isteriz..

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Ne demek dostum Rica ederiz:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye