ARALIK Celbinde Askere Gidenlere Özel Konudur.

sanko86

Yeni Üye
Mayısın sonunda Final Sınavına giripte başarılı olanlardan ARALIK Celbinde Askere gidecek olanlar için bu konuyu açtım.

Ben Balıkesirliyim büyük ihtimal ARalıkta askere gideceğim.Hepinize başarılar.

brembo3838

Yeni Üye
hasancıgım eline saglık... bende kayseriliyim bi sıkıntı olmazsa 1 agustos gunu degil cunku cumartesiye geliyo :) 3 agustos sabah 8.30'da askerlik şubesinin önündeyim :)

brembo3838

Yeni Üye
bi de canımı sıkan bi durum var bazı forumlarda okuduguma göre agustos celbine talep fazla oldugu icin, 331. doneme gun veriyolarmış. gün verilirkende mezun olma yılı once olan adaylara oncelik veriliyomuş yani başvuruda mesela 2007 mezununa 2009 mezununa göre öncelik veriliyomuş. acaba bizim aralık celbinde de boyle bi durum soz konusu olabilirmi arkadaslar? olursa 2009 mezunu olarak aralıkta gitme şansımızda azalır. :confused:

DILEK3

Yeni Üye
arkadaşlar sizlere hayırlı teskereler dilerim.en büyük asker bizim asker :)

amadeus

Yeni Üye
valla bende aralıkta askeriz inşallah bi aksilik olmazsa ama ondan önce kasım ayının başındaki mali müşavir stajerlik sınavına girip öyle gitmeyi düşünüyorum zaten hayatımız sınav oldu alıştık artık kuslarda temmuz sonu başlıyor gerçi ticaret lisesi ve muhasebe yüksekokul çıkışlıyız ama sınavı hergeçen gün zorlaştırdıklarını duydum umarım ben yanılırım içinizden mali müşavirlik stajerlik sınavına girmeyi düşünen varmı arkadaşlar..

brsvc

Özel Üye
açıköğretimden sadece 3 kişi mezun oluyo galibe:):) biz savunuruz vatanı üçümüz :):)

brembo3838

Yeni Üye
normal uzun donem agustos celbine başvurup diplomayı alınca kısa döneme geçiş yapsakmı acaba?

egemen_selim

Yeni Üye
bende bi sorun olmazsa mezunum acıklandıgı günlerde basvurup aralıkta gitmeyi düşünüyorum askerlik kısa dönem muhabbeti kalkmadan :D:D:D

sanko86

Yeni Üye
askerlik kısa dönem söylenti olarak kabul ediliyor en erken 2015 gözüyle bakılıyor.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara