çiğ köfte sevenler

blue_eye

Yeni Üye
çiğköfte seven arkadaşlar buraya lüffen:D

Sonkez

Özel Üye
ama arayada keşke lafını baqlamak güzel oluyordu ya keşke böyle yapmasaydın be topraqım :D:D anlastıkmı ankara otogarına bırakcam grall sen ordan temin ed. ist tede ben yapacam topraqım ama tavan bulmak lazım acık alanda :D

MatmazeL

Özel Üye
Ben sevmem ama muhabbetınız hoşuma gitti ne güseL Yenı insanLar değişik sohbetler (=

graal89

♥ Ankaragücü ♥
yok ya sıkılmadım keşke keşke diyoduk güzel oluyodu:)hoşbulduk bu arada..ya ne dicem son3-4 ay içerisinde ankara hemen heryerde çiğköfteci açıldı istanbulda öylemi yoksa sadece ankaramı böle..

blue_eye

Yeni Üye
ama arayada keşke lafını baqlamak güzel oluyordu ya keşke böyle yapmasaydın be topraqım :D:D anlastıkmı ankara otogarına bırakcam grall sen ordan temin ed. ist tede ben yapacam topraqım ama tavan bulmak lazım acık alanda :D
ne çok keşkelerimiz varmış...sen onu düşünme topragım herşeyin bir çaresi vardır..:D:D

Sonkez

Özel Üye
eee kısmet bakarsın birgün çiğköfte günü düzenlerizde by_sonkez de yapar yeriz afiyetle:D
yapmammı ya aıpsınız hea :D onur kardeşim keşke konusunda yazdıqını okudum sen gel buraya maca ben hazırlarım yeriz ordanda maca gideriz sen. geri gelirkende saklama kabına koyarım topraqıma verirsin hemen bi ankara - ist yapıp :D bnmde isim engin bu arada....

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla bana uyar enginim ama sende maçta ankaragücü tarafına girecen:)blue eye istanbulun neresinde oturuyosun.

blue_eye

Yeni Üye
yok ya sıkılmadım keşke keşke diyoduk güzel oluyodu:)hoşbulduk bu arada..ya ne dicem son3-4 ay içerisinde ankara hemen heryerde çiğköfteci açıldı istanbulda öylemi yoksa sadece ankaramı böle..
istanbulda da her yerde çiğköfteci var ama terleyerek başında bekleyerek elle yapılanın yerini tutarmı hiç??:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
illaki tutmaz ama ben bu zamana kadar biçok kez arkadaşlarla çiğ köfte yaptım ama sadece 1 i haricinde dierlerini beğenmedim ya bu çiğ köftenin püf noktası ne?

Sonkez

Özel Üye
ya benim evimin altı hemen çigköfte salonu :D cok şey kaptım ordan ben köfteyi yogururken misal buzla yogurcaksın neyse mesleki bilgilerimi vermeyeyim :D Onurum belki ben ankarayada gelecem dikmen ' e ordada kankama köfte sözüm var gidersem haberleşiriz senide bekleriz ;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla enginim sen tek ankara ya gelde yaparız bizim evde müsait olur arkadaşlarıda toplarım bi çiğköfte görsünler be dostum:)

Sonkez

Özel Üye
kısmet valla onurum gelirsem tabi topla tüm mahalleyi köfte parti vereLim... şimdiden söylüm acıya dayanan adamı boşuna getirme 2 saat onun sokranmasını dinlemiyem acıymıs cartmus die :D çigköfte herhalde marul rakı ne güzel olur bea :D

Sonkez

Özel Üye
hoşgeldin süper moderatöratörüm ..:D
tadarsan vazgeçemezsin hep istersin ama..:D
mod valla işte g.antep insanı sıcak kanLI oluyor giriyor hemen konuya :D saolsun arkadaslarda öyleler kaynadık gittik işte.sen topraqımın dediqi gibi 1 sıkım al biraz agzın yanar ama hep istersin geri :D

Çevrimiçi üyeler

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ