Babalar günü geliyor

blue_eye

Yeni Üye
babalar gününe de az kaldı ..babanıza da hediye alma vakti geldi..neler aldınız ya da nasıl kutlayacaksınız paylaşmak isteyen arkadaşlar nerdesiniz

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ben bu konuyu açtım ama yorum yazılmamıştı:)ben ankgücü forması alıp arkasına babamın adını yazdıracam yanında birtane kombine bilet alcam:)

Sonkez

Özel Üye
meraklı meLahat :D aha benide merakLandırdın :D naptın Onurum söyLe harbiden 4qözLe beqLioruz bunun cevaßını :p

Sonkez

Özel Üye
adamın basına ne gelirse ya meraktan ya meraktan bunuda biliyorsun demi toprak :D onur getti 22.oo gibi gelirim dedi du bakalım gelince hemen bunun cvbını alalım :D

blue_eye

Yeni Üye
sanki tek ben merak ettim..ayıp ettin şimdi topragım.:Dbaşıma bişey gelirse de hemşerim diye aglarsın:D

Sonkez

Özel Üye
toprak bende kaçar.. saat 23 gibi burda olurum geldiqimde burda olun yarına okulda yoq :D by kib aeo

graal89

♥ Ankaragücü ♥
anneme ne alacam abi benim gibi bi oğlu var bundan daha iyi bi hediye olabilir mi annem için:)

Sonkez

Özel Üye
TABİ bende onun için böyle özel günlerde bi aktivite yapmıyorum bulmuslar benim gibi 1 ogulu :rolleyes: :D neyse ben kaçtım hadin saqlıcakla kalın.. senin konuda bende görüşümü bildirdim babayımı anneyimi daha coq sevioruz konusunda onurum ;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
eyvallah dostum saolasınkardeşimde bu eror yüzünden ben kafayı yiyecem 20 dk dır delirdim ya tek kelime bişey yazamadım ya enginim msn varsa bana özelden yollasana adresini.

Sonkez

Özel Üye
evet nerdesünüz millet..ben geldim..onur özel msj attım bak bi..topragım nerdesin bende isterim cayfe :D

blue_eye

Yeni Üye
ben daha karar veremedim düşünüyorum
biraz hızlı düşünmelisin az bir zaman kaldı..hediye seçiminde ne kadar seviyorsun veya ne kadar degerli senin için kriterleri işliyor.ilgin için teşekkür ederim. güldeste cimm:)

kahve hazır al topragım:D

babalar günü için aktiviteleri olan arkadaşlar paylaşın fikir edinelimmm:D:D:D

:D21 haziran babalar günü..yokmu aktivitesi olan ..neler aldınız hediye..paylaşın fikrimiz olsun.....yoksa topragım ve kankam gibi kendinizden başka hediye bulamayanlardan mısınız:D:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO