Hangisi daha cok yıpratır?

gelincik14

Yeni Üye
Geçen gün arkadasla tartısıyorduk kişiyi sevdiği insan kırınca mı daha cok yıpranır,yoksa sıradan biri kırınca mı?konu ile ilgili düşüncelerinizi paylasırsan cok sevinirim:)

tbua

Yeni Üye
bencede değer verdiği sevdiği biri olursa daha çok yıpranır.yıpranmaz mı insan:)

blue_eye

Yeni Üye
sıradan biri kırınca üstünde durulmaz o kadar ama sevdiği biri kırınca çok yıpranır insan.:confused:

gelincik14

Yeni Üye
ilginize tesekkürler dün erkek arkadasımla tartıstık, bana kıracaksa biri o da sen ol dedi demek ki ben kırınca acımıyor canı anlayamadım bi türlü:confused::confused::confused:

gelincik14

Yeni Üye
Çok sagol cidden cok seviyoruz insallah hakkımızda hayırlısı... insallah hepinize böyle bi sevgi nasip olsun:eek::eek::eek:

güldeste

Yeni Üye
valla benim o anki psikolojime bağlı yabancı bir insan dahi oılsa kullandığı lafa bakabilirim yani herhangi biride kırabilir beni,sevdiğimde...söylediği söze bağlı bence

pegasus_dna

Forum Editörü
sevdiği insan kırarsa kötü oluyor, ona değer ver,herşeyi paylaş sonra kırsın seni acı bir durum, sıradan insanı tınlamam ki bende onu kırarım... l

seher

Özel Üye
tabi ki sevdiğin insan seni üzer veya incitirse kırılırsın bir kaşkası seni üzdüğünde ona kırgın değil kızgınsındır
kimsenin kırılmaması dileğiyle:);)

nanina

Yeni Üye
yaa sıradan birsi kırsa o kdar takmaz kafasna ama sewdqi bi insan kırdı mı çok kırılır :)

kevin_norton

Yeni Üye
sevdiği insan kırarsa kötü oluyor, ona değer ver,herşeyi paylaş sonra kırsın seni acı bir durum, sıradan insanı tınlamam ki bende onu kırarım... l
yaa sıradan birsi kırsa o kdar takmaz kafasna ama sewdqi bi insan kırdı mı çok kırılır :)
Aynen ben de böyle düşünüyorum.İnsan sevdiği insan yapınca sesi soluğu kesiliyor. Mücadele edemiyorsunuz.Kolunuz kanadınız kırılıyor.
Ben de sıradan insanı kırarım hiç dinlemem. Hatta en ağır hakareti bile yaparım.Kesinlikle kafasına vururum.Önce insan olmayı ögrensin değil mi.Hiç acımam. Yakının olunca akan sular duruluyor.

nanina

Yeni Üye
Aynen ben de böyle düşünüyorum.İnsan sevdiği insan yapınca sesi soluğu kesiliyor. Mücadele edemiyorsunuz.Kolunuz kanadınız kırılıyor.
Ben de sıradan insanı kırarım hiç dinlemem. Hatta en ağır hakareti bile yaparım.Kesinlikle kafasına vururum.Önce insan olmayı ögrensin değil mi.Hiç acımam. Yakının olunca akan sular duruluyor.
çok haklısın ...

faree1

Yeni Üye
ummadık yerden gelen taşa karşı direnç daha kırıktır bu yüzden yara daha fazla olur ama
olur olmadık yerden gelen taşa karşı zaten guard almışızdır yada okadar yanımıza irtifa edemezki buda
yarayı sıyrık yapar

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara