Hobilerimiz ve Fobilerımız Neler ?

blue_eye

Yeni Üye
hobilerimiz ve fobilerimiz
:eek:
severek yaptıgımız zevk aldığımız neler var acaba?
ya korkularımız bunları yenmenin yolları nelerdir?
neler bizi mutlu eder
neler bizi tedirginliğe iter
hadi paylaşalım konuşalım tartışalım arkadaşlar

Efsunnn

Yeni Üye
hobim resim yapmak fobimde biraz komik ama ne yapayım çok korkuyorum böceklerden bu gidişle de asla son bulmaz bu fobim:(:(:(

Hazır-Cevap

Özel Üye
Hobilerim:Müzik,sinema,tiyatro,el sanatları,futbol
Fobilerime gelince yükseklikten korkarım bir de trafikte karşıdan karşıya geçmek:)

blue_eye

Yeni Üye
hobim resim yapmak fobimde biraz komik ama ne yapayım çok korkuyorum böceklerden bu gidişle de asla son bulmaz bu fobim:(:(:(
ne güzel bir hobin varmış efsunnn...karakalem mi renkli mi çalışmaların eklersen zevkle bakarım ....
fobiye gelince ortak bir noktamız çıktı...yok arkadaşım bu son bulmaz evde kaç çeşit ilaç bulunduruyorum şimdi hiçççççç yoklar...
paylaştığın için sagol.....:D

blue_eye

Yeni Üye
Hobilerim:Müzik,sinema,tiyatro,el sanatları,futbol
Fobilerime gelince yükseklikten korkarım bir de trafikte karşıdan karşıya geçmek:)

:D:D el sanatları derken neler yapıyorsun merak ettimmm anlatırmısın ya da paylaşmak istermisin....
trafikte de geçitleri ışıkları köprüleri kullan ya arkadaşım korkmana gerek kalmazzzz

Hazır-Cevap

Özel Üye
El sanatları derken boncuk süslemeleri,atkı,bere örmek,küpe yapımı vb.
Karşıdan karşıya derken zaten ışıkları ve köprüleri kullanmak gerekiyor.Demek istediğim caddelerde karsıdan karsıya geçerken araba fobim var :)

Efsunnn

Yeni Üye
ne güzel bir hobin varmış efsunnn...karakalem mi renkli mi çalışmaların eklersen zevkle bakarım ....
fobiye gelince ortak bir noktamız çıktı...yok arkadaşım bu son bulmaz evde kaç çeşit ilaç bulunduruyorum şimdi hiçççççç yoklar...
paylaştığın için sagol.....:D

renklıde calısıyorum kara kalemlede potre yaptım ama çogu bende kalmadı :)
bu aralar yapamıyorum ama yenıden baslarsam yapmaya zevkle paylasırım arkadasım

blue_eye

Yeni Üye
El sanatları derken boncuk süslemeleri,atkı,bere örmek,küpe yapımı vb.
Karşıdan karşıya derken zaten ışıkları ve köprüleri kullanmak gerekiyor.Demek istediğim caddelerde karsıdan karsıya geçerken araba fobim var :)
yaptıklarını nasıl degerlendiriyorsun...ekonomik katkı saglıyormu sana .ugraşıların zor ama zahmetli işler degilmi??:D

blue_eye

Yeni Üye
hazır cevap atkı bere degilde küpeleri merak ettim..ben de istesem bir küpe...ama emeginin karşılıksız kalmasına kıyamam..

blue_eye

Yeni Üye
sevdiğimiz ugraşılar vardır hepimizin paylaşsakmı arkadaşlar..ben şu sıralar komedi filmleri topluyorumm...birazcık gülebilirsem iyi olacak.:D:D:D:D

MasterOfPuppets

Yeni Üye
Hobiyi boşvereyimde fobiler: Deniz, Böcek, Yükseklik, Karanlık ve Kapalı alan, özellikle asansöre binmek zorunda kaldığımda ruhum çekiliyo :D

pegasus_dna

Forum Editörü
hobilerim: karanlık, karanlıkta bisiklet sürmek,korku filimi izlemek, ağaca çıkmak,resim yapmak,ebru yapmak,koşmak,spor, çok var yazamam
fobi: yükseklik biraz var onun dışında inekten korkuyorum:D:D:D:D başka bişeyden korkmuyorum böcek,solucan olsun yılan olsun aram iyi....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO