Sizce Moda Nedir ?

blue_eye

Yeni Üye
mesud aslında çok güzel özetlemiş..
o defilelerde moda haftalarında tanıtılan giysileri hangimiz alıp giyiniyoruz..
moda yakışandır bence modaya uycam diye kendimizi komik duruma düşürmenin alemi yok bence..
haklısın gözen......
zaten o tasarımları giyinilsin diye degilde seslerini duyurabilmek dikkat çekebilmek adına yapıyorlar sanırım..artık her defileye bir ön isim konuluyor..
manken arkadaşım var o da aynı fikirde benimle..

tbua

Yeni Üye
moda gözüne mağazada gözüne takılanı almak
o gün dolapta gözüne takılanı giymektir bence:D

e tabi bi dolu etkeni de unutmayalım zynp de haklı bakıyoruz yeni sezon ne gelmiş ne alıım die

ECRİN90

Özel Üye
Gereksiz özenticiliktir.. Kıyafette modayı ele alacak olursak, şahsen ben, benim giydiğim bir kıyafeti başkasında görmek istemem.. Eğer moda aynı yıl aynı ürünlerin vitrinlerde dolaşması ve insanların bu aynı ürünleri alıp daltonlar gibi sokakta dolaşmasıysa.. ben almıyayım :D

pegasus_dna

Forum Editörü
moda kendine yakışanı giymek,takmak,,,, herkes aynı giyince saçlar bile aynı renk ve aynı yapılıyor.. kıyafetler kızılay dağıtmış gibi:D:D:D:D

MasterOfPuppets

Yeni Üye
Biraz taklitcilik ( insanların birilerini taklit etmesi ), biraz özentilik ( insanların birilerine özenmesi ) ve birazda tuzu kuru insanların işi sanırım. :)

ILoveYou

Banned
Ahhahahahahahhahahaha, "insanın kendi kendine yakışanı giymesidir".

Sakın bir yere ayrılmayın, anti-klişe timini arıyorum. 1 saate burada olurlar.

DAMLA^^

Yeni Üye
ben modayı takip etmem yeni bir şey çıktığında hemen almam farklısını almayı severim..benim için moda benim kenditarzmdır ..uyumlu kendme yakışanı giymeyi severim...

brkpp

Yeni Üye
Moda, özentiliğin legal halidir efendim. Şöyle bir örnek vereyim geçen sene sanırım bayanlarda bir tayt modası başladı mesela şimdi çoğu bayanın altında tayt var ee nasıl oldu bu? bir kişi tayt giydi öbürü ondan gördü kendine yakıştırdı giydi oteki ondan gördü öyle öyle derken tüm istanbula vede ülkeye yayıldı... Moda insanın başkalarını taklit etmesidir.

sonsuz_nur

Özel Üye
herkesn kendi stili aslında modada bakma sadece ünlü modacıların seçtigi kıyafetleri giymeye moda diyolar...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz