Sizce Moda Nedir ?

blue_eye

Yeni Üye
moda nedir sizce
modayı takip edenlerden misiniz?
ben moda yaratırım diyenlerden misiniz?
yoksa ne modası üstüme yakışanı rahat ettiğimi giyerim..mi diyenlerdensiniz

geçmişten bugüne ve gelecege uzanan çok geniş yelpazeli bir konu ..:)

By_tr

Özel Üye
bence moda tüketime yön veren en büyük akımdır
başka derdi kalmamış burjuva tabakasının icat ettiği dikkat çekiş fark ediliş aracı
hep dikkatimi çekmiştir o moda etkinliklerinde sunumu yapılan tasarımların %90 ı günlük yaşantımızda bırakın giymeyi dolabımıza sokamayacağımız cinsten böyle iken ne diye izleriz takip ederiz dünya modasını anlamış değilim:confused:

benim için moda sokaktır. aynı statüdeki akranıma yakıştığını düşündüğüm beğendiğim kayafeti alırım bunu taklit olarak görmüyorum

MatmazeL

Özel Üye
bence moda tüketime yön veren en büyük akımdır
başka derdi kalmamış burjuva tabakasının icat ettiği dikkat çekiş fark ediliş aracı
hep dikkatimi çekmiştir o moda etkinliklerinde sunumu yapılan tasarımların %90 ı günlük yaşantımızda bırakın giymeyi dolabımıza sokamayacağımız cinsten böyle iken ne diye izleriz takip ederiz dünya modasını anlamış değilim:confused:

benim için moda sokaktır. aynı statüdeki akranıma yakıştığını düşündüğüm beğendiğim kayafeti alırım bunu taklit olarak görmüyorum
Vay mesut çok güzel açıklamışsın birebir katılıyorum

Ama bn akranlarımda beğenip giymem o ayrı :D İçimden o an ne gelıyosa onu alırım yada giyerım :D

zynp_55

Yeni Üye
benn modayıı biraz takip ederim aslında herkes ediyor bence öğrneğin konversler eskiden gelme şuan moda diye giyiliyor babetler eskiden kalma ve şuan moda herkezde var ozaman size sesleniyorum arkadaşlar modayı takip etmiyosanız neden babet,konvers, giyiyorsunuzzz??

hi-shine

Yeni Üye
:) genelde konverslerin çakmaları giyiniyor belki o yüzdendir:D param yok ama olduğu kadarıyla modaya ayak uyduruyorum hesabı:)

güldeste

Yeni Üye
Benimki karışık ya:):)):bazen bu sene bu moda değip aldığım oluyo...bazen aldıklarımın üzerine ekleme yaparak kendi modamı kendim yaratırım...ve bazende bu daha güzel yakıştı eskiden aldığım bir elbiseyi giyerim...kısacası moda benim hayatımda karışık bişeyyy:):):):)

gözen

Özel Üye
mesud aslında çok güzel özetlemiş..
o defilelerde moda haftalarında tanıtılan giysileri hangimiz alıp giyiniyoruz..
moda yakışandır bence modaya uycam diye kendimizi komik duruma düşürmenin alemi yok bence..

fake

Yeni Üye
kendi modamı kendim yaratırım oda moda olur zaten benden özenip giyerler çevremdekiler biraz bu konuda kendime çok güveniyorum da:D

blue_eye

Yeni Üye
benim için moda sokaktır. aynı statüdeki akranıma yakıştığını düşündüğüm beğendiğim kayafeti alırım bunu taklit olarak görmüyorum [/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

öncelikle ilgin için teşekkür ederim..ama akranımıza uyan bize uymayabilir bi de o var..taklit degildir zaten hoşuna gitmiştir almışsındır..:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO