6.his

blue_eye

Yeni Üye
6.his
6. hissim çok kuvvetlidir
ya da ben bunu önceden demiştim deriz
varmı 6.his diye birşey
paylaşalım hep birlikte ögrenelim yeni bir ufka yelken açalım:D
6. hissimiz bize neler diyor bakalımmmmm :D

Sonkez

Özel Üye
bu konuyu benim açmam lazımdı topragım :D biliyorsun yani şimdi bide burda anlatmayayım ne dediysek o oluyor :D

By_tr

Özel Üye
böyle biş var maviş ben çok yetenekli değilim ama tanıdıklarım var n olacaksa içine doğan yada arkadaşım içinden bir şarkı geçiriyor ben pc den o şarkıyı açıyorum çok şaşırtıcı şeyler yaşanabiliyor

Sonkez

Özel Üye
olar olar topragım bugun 1 tane daha bildim.. kız bi arkadasım var cıktıqıyla araları acıldı bitti artık yürümez dedim hayır düzelir dedi buqun tamamen bitirmişler :mad::rolleyes::D

blue_eye

Yeni Üye
böyle biş var maviş ben çok yetenekli değilim ama tanıdıklarım var n olacaksa içine doğan yada arkadaşım içinden bir şarkı geçiriyor ben pc den o şarkıyı açıyorum çok şaşırtıcı şeyler yaşanabiliyor
ilginize teşekkür ederim.o kadar çok ilginçlikler yaşanıyor ki bazen şaşırıp kalıyoruz:D

blue_eye

Yeni Üye
bu öyle bişey degiLki yaşanan duruma göre anaLize baqLı topragım haa diyince oLmuyorr yani :D ama tabi iyi diLeklerim seninLe beraber.. ne demiştim seninLe iLqiLi unuttuM yahuu :cool::D
iyi dileklerinin benimle olması güzel..ben unutmadım ama sen dediklerini unuttuysan yine durumu gözden geçir 6. hissini devreye sok benim için..:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl