bır acık oğretım mezunu olarak kpssden beklentımız ne kadar sizce ?

güzelim

Yeni Üye
merabalar arkadsalr
ön yargılı davranmak vardırya hep... açık öğretım bıtırdı sonuçta demelerı ne kadar bıgıısı vardır ... bu duşunceyı nasıl yıkabılıırz ve devlet yüzündede çansımız duşer mı acaba ? acık oğretımlı olmamız yerleşmemıızı etkıler mı ? herhangı alanda memur olmamıza ...

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bence kpss de iyi bi puan alınırsa devlet dairelerinde çok güzel bi iş sahibi olunabilir ama iş kpss e bitiyo bence.

Telve

Yeni Üye
Bende 4.sınıftayım alttan 1 dersim var bütünlemeleri bekliyorum.Aynı zamanda kpss sınavınıda bekliyorum.Polislik,memurluk,banka.vs.vs.. hepsini deneyeceğiz.Lise mezunu olarak girdiğim kpss sınavlarında 76 dan yukarı hiç alamadım.Ama bu yıl dersaneye gittim ve çok faydasının olduğunu gördüm.Herkesten ayrı olarak sayısal derslerim iyi ama Türkçe,Tarih yapamıyordum onlarıda test çözerek aştım sanırım.İşin zor tarafı alınacak eleman sayısı az, sınava giren kişi çok fazla adam akıllı bir yere girebilmek için 90 puandan aşağı almamak lazım.

mehmett68

Yeni Üye
KPSS ye girmek için ayriyeten yaş sınırı var mı acaba ? yoksa maliye yi bitir , kpss yi kazan şansın varsa devlet memuru olurmusun ?

sanko86

Yeni Üye
Yaş sınırı 35 dir.Açıköğretim olsun olmasın tüm herkes kpss de eşittir.

güzelim

Yeni Üye
ne varsa devletımde var acık kapalı fark yapmaz eşıtız :D bıde herseyı özelleştırmeye gıtmese

sanko86

Yeni Üye
Ne yapsın zarar ettiren çalışanlar utansın.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara