oku ve gülmeye başla...:):):):)....

güldeste

Yeni Üye
Dersteydik. Bağırsaklarım guruldamaya başladı. Yanımda oturan kız, "Telefonun çaldı galiba" dedi (titreşimi kastederek). Bozuntuya vermeden çantamdan telefonumu çıkardım, gülümseyerek, "Mesaj gelmiş" dedim ve olmayan mesajı okudum! Hatta cevap da yazacaktım ama abartmayayım dedim.
--------------------------------------------------------------------------
GEÇEN CD satan bi yere girdim.Oyun almak için.. Aramızda şöyle bir dialog geçti;
-Selamın aleyküm, Conan geldi mi abi?
-Kim?
-Hayırlı işler abi
-------------------------------------------------------------------------

Sabah işyerinde tuvalete girdiğimde tüm kapıların kapalı olduğunu gördüm. Rastgele bir tanesini çaldım. İçeriden gelen cevap: ''Bitmek üzereee!''
Babam Formula 1 seyrederken spikerin Schumacher 4 tekeri 7.2 saniyede değiştirdi.. demesi üzerine
- Elin oğluna bak, biz 2 senedir bi tekeri değiştiremedik
Apartman yöneticimizin apartman giriş kapısına yazdığı yazı..
Var gücünüzle itiniz….
Flash Tv’de bir alt yazı;
”Azrail kadının canını alırken kameralara nasıl yakalandı.. AZ SONRA”
Hemşireyim. Bir hasta gecenin üçünde sırtının kaşındığı şikayetiyle gelmişti. Nöbetçi dahiliye uzmanımız da hastanın sırtını iyice kaşıdıktan sonra, "Geçmiş olsun" deyip uğurlamıştı. Böyle hastaya bence de en iyi tedavi yöntemi bu.

Beyaz gömlek, siyah kumaş pantolon giymiş, bıyıklı, ''müsait bi yerde inebilir miyim?'' diyenlere ''eyvallah gardaş'' diyen minibüs şoförünün cep telefonun melodisi Avril Lavigne'nin ''My Happy Ending'' adlı parçasıydı (hani arabeskciydin)

Yer Antalya 3 yıldız Esnaf Lokantasındayız. Bir öğle tatilinde gidilen yemek
B: ben
G: garson

B: Ya abi baksana kıymalı fasulyeden kıl çıktı midem kalktı ya..
Garson tabağa doğru eğildi iyice ve şöyle dedi;
G: yaaa muhim değil o amcanın kili.. (amca aşçıbaşı)

İkiz kardeşimden bir gün sonra saçlarımı kestirmeye gitmiştim. Berberin suratının aldığı şekli hâlâ unutamıyorum
Bir arkadaşıma babası aynen şöyle bir mesaj atmış: "Oğlum eve gelirken 3 tane ekmek al. Haa, yok yok, alma. Annen var diyor."
Dumurum bir çocuk maması üzerinde yazan bir yazı:mamayı hazırladıktan sonra temiz bir kaba koyup temiz kaşıkla çocuğa yedirin

Büfeyi aradım. Aradığım numaradan emin olmak için, "Büfe mi?" diye sordum. Çocuk,
"Şimdilik öyle ama ilerde Allah izin verirse büyük bir market olmayı planlıyoruz" dedi.
Hâlâ gülüyorum
Film Orhan Gencebay'ın mıydı yoksa Ferdi Tayfur'un mu hatırlamıyorum. Ama ikisinden birinindi. Kör olan kadın eve girdiğinde ilk iş olarak ışıkları açmıştı!
kucukken annem domatesleri rendeleyip pet siselere koyar..onu yemeklere falan herseye kullanirdik....ben bahceye ciktim..annem bu pet siselerden birini acarken icinden basincli hava olusmus...annemin siseyi acmasiyla bir patlama ve heryer kipkirmizi..ben de camdan heryere kan sicramis sandim ve aglaya aglaya anne olmeeeeee diye bagira bagira anneme kostuydum...

DİKKAT ALINTIDIR...

asterıx

Yeni Üye
Bir arkadaşıma babası aynen şöyle bir mesaj atmış: "Oğlum eve gelirken 3 tane ekmek al. Haa, yok yok, alma. Annen var diyor."

:D:D:D Teşekkürler güldeste

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Babam Formula 1 seyrederken spikerin Schumacher 4 tekeri 7.2 saniyede değiştirdi.. demesi üzerine
- Elin oğluna bak, biz 2 senedir bi tekeri değiştiremedik...
paylaşım için teşekkür ederim güldeste eline sağlık:)

rainbow

Özel Üye
kucukken annem domatesleri rendeleyip pet siselere koyar..onu yemeklere falan herseye kullanirdik....ben bahceye ciktim..annem bu pet siselerden birini acarken icinden basincli hava olusmus...annemin siseyi acmasiyla bir patlama ve heryer kipkirmizi..ben de camdan heryere kan sicramis sandim ve aglaya aglaya anne olmeeeeee diye bagira bagira anneme kostuydum...
:p:p:p:pgüldeste sağol güldüm....:cool:

blue_eye

Yeni Üye
Büfeyi aradım. Aradığım numaradan emin olmak için, "Büfe mi?" diye sordum. Çocuk,
"Şimdilik öyle ama ilerde Allah izin verirse büyük bir market olmayı planlıyoruz" dedi.
Hâlâ gülüyorum:D

çok teşekkürler güldeste okudum ve güldüm emeğine ,ellerine saglık...:D

By_tr

Özel Üye
görevini başarıyla ifa etmiş bulunmaktasın hemşo ziyadesiyle güldüm :D:D

güldeste

Yeni Üye
:D:D:Dteşekkürler için çiçeklerimi büroma istiyorum.gülmenize katkım olduysa ne mutlu bana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ