Uzaktan Eğitim Gören Öğrencilerin Dikkatine...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Sorumlu olduğunuz derslerin ECTS (Avrupa KrediTransfer Sistemi) kredilerinin belirlenmesine ilişkin anketi http://ects.aof.anadolu.edu.tr internet adresinde doldurabilirsiniz.

cantek

Yeni Üye
şimdi ben bunu anlamadım. bu sisteme geçildiğinde bizimde notlarımız diğer üniversitedekiler gibi 4 üzerinden mi puanlanacak yada AA CB FF gibi hafle mi yani sonuçta diploma notu 4 lük sistemde mi olacak? birde önceki notlarımız nolcak çevirilecek mi? :confused::confused:

sanko86

Yeni Üye
Ankete bende kaltıldım ama saatlerde 90 dan yukarı yok oysa ben daha fazla vakit ayırmıştım o yüzden tam doğru cevaplayamadım.

sanko86

Yeni Üye
Değerli Öğrencimiz;
Avrupa Birliği tarafından yükseköğretim sisteminde derslerin kredilendirilmesi için benimsenen ECTS kredi sistemi üniversitemizde de bir süredir uygulanmaktadır. ECTS kredilerinin belirlenmesinde öğrencilerin o dersi başarmak için gerçekleştirdikleri çalışmaların dikkate alınması temel bir ilkedir. Bu doğrultuda her bir dersi başarmak için öğretim yılı süresince gerçekleştirilen çeşitli öğretim etkinliklerine ilişkin çalışmalarınıza bağlı olarak ECTS kredileri yeniden değerlendirilecektir. Titizlikle vereceğiniz yanıtlar, daha sağlıklı bir kredi sistemi oluşturulmasına ve emeklerinizin daha doğru değerlendirilmesine katkı sağlayacaktır.

Yani demek isteniyorki tüm öğrenciler bu anketi cevaplasınlar.Avrupa Birliği tarafından yükseköğretim sisteminde derslerin kredilendirilmesi açısından bu ankete bakılacak.Bu durumda kredi değerlemesi öğrenciler için uluslararası bir avantaj sağlayacak.

barancan063

Yeni Üye
Sayın forum yetkılılerı ve arkadaslar benım bır sorum olacak
ben bu sene anadolu lisesinden mezun oldum öss girdim ancak açıkögretim fakültesinin yeni acılan bölümleri hakkında bilgim yoktu.
ıkıncı tercıhlerde t.dili ve edebiyatı yazacam
sozel1=247
esıtag1=240
sozel2=260

ıkıncı tercıhlerde yaparsam gelebılme ıhtımalı varmıdır ek yerlestırme ıle ogrencı almıslar gecen sene bu senede alırlarmı?
Normal ünv farkı varmıdır?

emreyildiz

Yeni Üye
slm, şu anda 1. sınıf açıköğretim kamu yönetimi okuyorum, açıköğretim veterinerliğe dikey geçiş yapabilir miyimm...

ilkay_33

Yeni Üye
bu ankete katılmak için öğrenci şifresi itiyor ya bunu aöf bürolarındanmı alıyoruz?
daha kimliğimiz almadım ondamı yazıyor yoksa?

aysem_17

Yeni Üye
mrb anketı doldurmak ıcın gırıs yapamıyorum ogrencı numarası ıstıyor ben acıkogretım okuyorum benım numaram yok nasıl gırebılırım oraya ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara